Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

WIATRÓWKA BERSA THUNDER 9 PRO 4,5 mm

Nowy produkt

Wysyłka 2-5 dni

180.00 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA BERSA THUNDER 9 PRO 4,5 mm

Ciekawa propozycja wiatrówki wykonana w zgodności z oryginalną wersją ostrą pistoletu Bersa Thunder. Dbałość o szczegóły w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz ponadprzeciętnymi parametrami, sprawiają że jest to jedna z najchętniej kupowanych wiatrówek. Umiarkowana cena wynika z pozbawienia wiatrówki zbędnych ruchomych elementów, nie znajdziemy tutaj ruchomego zamka, jednak dzięki takim zabiegom udało się osiągnąć oprócz dobrej ceny także wysoką jak na tę klasę moc strzału. pistolet dysponuje mocą pozwalająca na wystrzelenie stalowego okrągłego śrutu z prędkością rzędu 120 m/s, co jest jednym z lepszych wyników tej kategorii cenowej. 

Pistolet zasilany jest za pomocą kapsuły CO2 umieszczonej w rękojeści, dostęp do portu uzyskujemy po zsunięciu do tyłu okładek rękojeści. Do dokręcenia kapsuły zastosowano wygodną przekręcaną śrubę, dzięki czemu nie musimy za każdym razem kiedy chcemy postrzelać pamiętać o specjalnym kluczu. Okładki rękojeści wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, posiadają również głębokie teksturowanie, dzięki czemu wiatrówkę trzyma się pewnie.

Magazynek znajdziemy w rękojeści, jest to klasyczny magazynek stosowany w wielu podobnych konstrukcjach, dzięki czemu nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem zamiennika czy dodatkowego magazynka. W magazynku w dwóch rzędach mieści się 19 stalowych kulek kalibru 4,46 mm. 

Dla kogo jest wiatrówka Bersa Thunder?

Zalety wiatrówki docenią głównie osoby początkujące szukające realistycznie wyglądającej wiatrówki, z zachowaniem rozsądnej ceny. Materiały z których została wykonana w połączeniu z długoletnimi doświadczeniami duńskiej firmy Action Sport Game pozwalają w pełni zaufać tej konstrukcji. 

Długość całkowita: 19,2 cm

Masa: 530 gram

Prędkość początkowa: 120 m/s

Opinie

Napisz opinię

WIATRÓWKA BERSA THUNDER 9 PRO 4,5 mm

WIATRÓWKA BERSA THUNDER 9 PRO 4,5 mm

4,46

Produkty powiązane