Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

WIATRÓWKA CYBERGUN SWISS ARMS PT 92 4,5 mm

Nowy produkt

Wysyłka 2-5 dni

169.00 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA CYBERGUN SWISS ARMS PT 92 4,5 mm

Być może nudzi cię już przeładowanie za każdym strzałem swojego karabinku, a może po prostu chcesz spróbować innego rodzaju strzelania z broni pneumatycznej? Z pewnością na początek nie chciałbyś wydawać fortuny, ten model jest przeznaczony dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz pełnowymiarowego pistoletu, który wygląda jak broń ostra z pewnością spodoba ci się ta wiatrówka, bowiem gabarytami dorównuje swojemu pierwowzorowi czyli Berettcie. 

Wiatrówka zasilana jest z wymiennej i łatwo dostępnej kapsuły COdzięki czemu nie musimy jej za każdym razem ładować i napinać sprężyny, za każdym strzałem wystarczy pociągnąć za spust a wiatrówka oda strzał bez zbędnego wysiłku. Kapsuła wystarcza na oddanie około 60 równych strzałów. Jest to wiatrówka gładkolufowa, także jeśli chodzi o zasiąg skuteczny musimy pamiętać że jest on mniejszy niż w przypadku wiatrówek długich z gwintowanymi lufami. Jednak istotną przewagą wiatrówek takich jak Cybergun Swiss Arms jest szybkostrzelność, i to ona w połączeniu z niezwykle atrakcyjną ceną zakupu sprawia że jest to jeden z chętniej wybieranych modeli wiatrówek na rynku. 

Solidny metalowy magazynek jest odporny na przypadkowe uszkodzenia, mieści 19 kulek stalowych kalibru 4,46, pamiętajmy że do tego typu wiatrówek używamy wyłącznie śrutu stalowego, śrut ołowiany nie będzie współpracował dobrze z pistoletem, oraz może doprowadzić do szybszego użycia, a nawet uszkodzeń.

W pistolecie znajdziemy bezpiecznik, który chroni użytkownika przed oddaniem niekontrolowanego wystrzału. 

Prosta w obsłudze i niedroga wiatrówka dla początkujących. 

Opinie

Napisz opinię

WIATRÓWKA CYBERGUN SWISS ARMS PT 92 4,5 mm

WIATRÓWKA CYBERGUN SWISS ARMS PT 92 4,5 mm

4,5 mm

Produkty powiązane