Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

COLT DEFENDER

399

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

340.00 zł

Więcej informacji

COLT DEFENDER UMAREX


Kompaktowej wielkości wiatrówka dla użytkowników ceniących sobie klasykę, jest to wiatrówka nawiązująca do znanego od lat pistoletu COLT 1911. To co odróżnia ją od pierwotnej wersji broni to nieco mniejszy rozmiar, COLT w swojej ofercie przewidział pistolet zaprojektowany głównie do samoobrony, który dzięki niewielkim rozmiarom mieści praktycznie wszędzie gdzie moglibyśmy go przenosić. Jednak wiatrówka tutaj prezentowana została stworzona do nieco innego zastosowania, a głównym jej przeznaczeniem jest rekreacja na świeżym powietrzu.

Wiatrówka jest specyficzną konstrukcją, różniącą się od pozostałych wiatrówek dostępnych na rynku, w pierwszej kolejności uwagę zwraca wbudowany magazynek umieszczony wertykalnie wzdłuż rękojeści. Takie rozwiązanie pozwoliło zaoszczędzić kłopotu z zagubionym magazynkiem. Magazynek mieści 16 sztuk kulek stalowych BB.

W rękojeści znajdziemy również przycisk który wygląda tak jak w większości pistoletów i zwykle służy do zwalniania magazynka, w tym jednak przypadku po jego naciśnięciu odblokowujemy okładziny rękojeści, tym samym za pomocą sprężyny przesuwają się w tył i odsłaniają dostęp do miejsca gdzie montujemy kapsułę z gazem. Okładki rękojeści wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, na którym w celu zwiększenia przyczepności zastosowano ryflowaną powierzchnię, takie rozwiązanie znacząco podnosi komfort strzelania.

Pod lufą znajdziemy krótką szynę montażową do której możemy doczepić dodatkowe wyposażenie takie jak laser bądź latarkę. 

Pistolet posiada dużą masę dzięki czemu pozwala na pewne celowanie, oraz realistyczne odwzorowanie prawdziwej masy broni palnej.

Wiatrówka została wyposażona w wygodny w użyciu bezpiecznik, który chroni nas przed oddaniem niekontrolowanego wystrzału.

W tej konstrukcji znajdziemy wiele części metalowych, które zapewniają wysoką wytrzymałość oraz sprawiają że wiatrówka lepiej oddaje gabaryty broni palnej. Dzięki zasilaniu z kapsuły CO2 wiatrówka strzela w trybie półautomatycznym, dzięki czemu nie musimy przeładowywać jej po każdym wystrzale.

Prędkość początkowa: 135 m/s

Pojemność magazynka: 16 szt (wyłącznie śrut stalowy BB)

Waga: 724 g

Zasilanie: kapsuła CO2 

Długość całkowita: 177 mm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

COLT DEFENDER

COLT DEFENDER

4,5 mm (4,46mm)

Produkty powiązane