Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

BERETTA ELITE II

400

Nowy produkt

4,5 mm (4,46mm)

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

280.00 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA BERETTA ELITE II UMAREX

Jedna z lepiej znanych wiatrówek firmy Umarex, ze względu na świetną relację ceny do jakości stanowi ciekawą propozycję zarówno dla początkujących strzelców jak i osób które chcą urozmaicić swoją kolekcję. Na uwagę zasługuje dość wysoka masa ułatwiająca celowanie, co w połączeniu z właściwą skalą pistoletu, podnosi poziom realizmu podczas strzelania.  

Zasilanie z kapsuły COsprawia że nie musimy za każdym razem napinać sprężyny, strzały oddawane są za każdym pociągnięciem spustu, aż do opróżnienia magazynka. Aby umieścić kapsułę w replice wystarczy odsunąć okładki rękojeści do tyłu, będziemy mieli wtedy dostęp do otworu przez który swobodnie wkładamy a kapsułę, następnie przebijając ją energicznym dokręceniem śruby. Szybkostrzelność sprzyja strzelaniu do puszek, butelek i innych prowizorycznych celów, z powodzeniem wykorzystując zawartość jednego magazynku możemy zniszczyć kilka butelek.

O bezpieczeństwo podczas korzystania z wiatrówki dba manualny bezpiecznik umieszczony z prawej strony, bez problemu z łatwością możemy nim operować za pomocą palca wskazującego. Na pistolecie znajduje się również imitacja bezpiecznika skrzydełkowego, dokładnie takiego jaki znajduje się w ostrej wersji tego pistoletu.

Kolejną rzeczą na którą warto zwrócić uwagę podczas zakupu tego modelu, jest wymienny i łatwo dostępny magazynek, bowiem ten konkretny model bazuje na magazynku który używany jest przez wielu różnych producentów, dzięki czemu magazynki nie są drogie i pozwalają cieszyć się większą ilością wystrzałów bez konieczności ładowania. Magazynek posiada miejsce na 18 kulek stalowych typu BB, które ładujemy po odciągnięciu sprężyny popychającej, przez specjalny otwór przeznaczony do tej właśnie czynności. Nigdy nie ładujemy tego typu magazynków od góry, gdyż w łatwy sposób ulegnie on zniszczeniu przez niewłaściwe użytkowanie.

kaliber: 4,5 mm (4,46mm)

rodzaj śrutu: stalowy BB's

zasilanie: kapsuła CO12 gram

magazynek: 18 szt (tylko kulki stalowe)

długość całkowita: 215 mm

energia wystrzału: ok 3 J

prędkość początkowa: 125 m/s

waga: 690 g

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BERETTA ELITE II

BERETTA ELITE II

4,5 mm (4,46mm)

Produkty powiązane