Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

WIATRÓWKA CROSMAN INFERNO 4,5mm Zobacz większe

WIATRÓWKA CROSMAN INFERNO 4,5mm

649

Nowy produkt

Wysyłka 2-5 dni

259.00 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA CROSMAN INFERNO 4,5 mm

Wiatrówka napędzana klasyczną sprężyną. Jest to propozycja głównie dla początkujących strzelców szukających wiatrówki do nauki. Dzięki prostej obsłudze, dobrym parametrom oraz rozsądnej cenie zakupu  jest to ciekawa propozycja pierwszego karabinka. Na uwagę zasługuje wygodna, profilowana kolba, dzięki wycięciom ręka układa się intuicyjnie na chwycie, dzięki czemu zdecydowanie sprzyja podczas celowania. Niewielka masa wiatrówki sprawia że nie męczy nawet długotrwałe strzelanie. Materiał z którego została wykonana kolba sprzyja łatwej konserwacji i charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia.

Język spustowy nie posiada regulacji, jednak jego zestrojenie sprawia że moment zwolnienia spustu jest bardzo łatwo wyczuwalny, język pracuje płynnie i stawia wyraźny opór przed oddaniem strzału, taka charakterystyka sprzyja nauce strzelania, pozwalając wyczuć osobie początkującej karabinek. 

Wyraźne, analogowe przyrządy celownicze posiadają światłowodowe wstawki kontrastujące ze sobą, dzięki czemu z łatwością można celować, nawet w warunkach pogorszonej widoczności. Na szczerbince znajdziemy regulację w dwóch płaszczyznach. Jeśli jednak do wiatrówki chcielibyśmy dołożyć inne przyrządy celownicze, mamy do wykorzystania szynę montażową w standardzie 11 mm, z łatwością możemy zamontować na niej lunetę, dzięki czemu celowanie będzie jeszcze atrakcyjniejsze. Lufa wiatrówki z zewnątrz została pokryta polimerem, dzięki czemu jest dużo wygodniejsza do obsługi w porównaniu z klasycznymi z metalowym oksydowanym wykończeniem. Polimer na wierzchniej części skutecznie zabezpiecza wiatrówkę przed korozją. Wewnątrz lufa wiatrówki posiada gwint, dzięki czemu z karabinka możemy skutecznie oddawać powtarzalne strzały.

Dla poprawy komfortu strzelania na kolbie zastosowano gumową stopkę, która absorbuję część energii wystrzału, oraz zapobiega ślizganiu wiatrówki na barku. Kształt wiatrówki jest ergonomiczny i pozwala na intuicyjne celowanie. Jest to wiatrówka-karabinek głównie dla początkujących.

Kaliber: 4,5 mm

Prędkość początkowa: 190 m/s

Długość lufy: 420 mm

Długość całkowita: 1045 mm

Waga: 1970 gram

Opinie

Napisz opinię

WIATRÓWKA CROSMAN INFERNO 4,5mm

WIATRÓWKA CROSMAN INFERNO 4,5mm

4,5 mm

Produkty powiązane