Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Wiatrówka HATSAN APACHI 1100X 4,5 mm

549

Nowy produkt

Wiatrówka karabinek Hatsan Apachi

Kaliber: 4,5 mm 

Prędkość początkowa: 305 m/s (może się różnić w zależności od użytego śrutu)

Waga: 2,9 kg

Długość całkowita: 1095 mm

Długość lufy: 42 cm

Lufa gwintowana

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie- czas realizacji 72 godziny

399.99 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA HATSAN APACHI 1100X 4,5mm

Hatsan Apachi to jedna z lepiej znanych wiatrówek na świecie, klasyczny wygląd w połączeniu z niebanalnymi osiągami sprawiają że jest to chętnie wybierany karabinek zarówno przez strzelców początkujących, jak też tych bardziej doświadczonych. 

Konstrukcja karabinka jest bliźniacza z serią STRIKER, dzięki czemu możemy mieć pewność że jest to sprawdzona wiatrówka. 

Wiatrówki Hatsan Apachi są cenione głównie ze względu na dużą energię wystrzału, która w przypadku kalibru 4,5 przekłada się na prędkość początkowa śrutu na poziomie powyżej 300 m/s, oczywiście różni się ona w zależności od użytego śrutu. 

Karabinek posiada gwintowaną lufę, dzięki czemu możemy być pewni jego celności, na końcu lufy znajduję się muszka wyposażona w światłowody TRU-GLO, oraz osłonięta obudową z tworzywa. Na końcu lufy przed szczerbinką znajduje się pogrubienie wykonane z tworzywa, ma ono pozytywny wpływ na wygląd wiatrówki, ale przede wszystkim podnosi komfort podczas łamania wiatrówki chroniąc palce przed stłuczeniami.

Na grzbiecie wiatrówki znajduję się szyna w standardzie 11 mm, umożliwiająca zamocowanie celownika optycznego. 

W celu podniesienia bezpieczeństwa zastosowano wygodny w użyciu automatyczny bezpiecznik, który samoczynnie uruchamia się po napięciu sprężyny.

Wysoka jakość wykonania jest widoczna na pierwszy rzut oka, wystarczy dokładnie przyjrzeć się profilowanej kolbie, która została zoptymalizowana dla strzelców prawo oraz lewo ręcznych. Drewno z którego została wykonana osada karabinka jest starannie wyszlifowane i pozwala na pewny chwyt. Do produkcji kolby użyto tureckiego drewna orzechowego co przekłada się na walory estetyczne, drewno orzechowe charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Jednak należy zwrócić szczególną uwagę na przechowywanie tego karabinka, ponieważ drewno jest materiałem higroskopijnym i posiada tendencję do chłonięcia wilgoci, dlatego produkty wykonane z drewna powinny być przechowywane w warunkach w których nie występuje znaczna wilgotność oraz nadmierna suchość powietrza.

Opinie

Napisz opinię

Wiatrówka HATSAN APACHI 1100X 4,5 mm

Wiatrówka HATSAN APACHI 1100X 4,5 mm

Wiatrówka karabinek Hatsan Apachi

Kaliber: 4,5 mm 

Prędkość początkowa: 305 m/s (może się różnić w zależności od użytego śrutu)

Waga: 2,9 kg

Długość całkowita: 1095 mm

Długość lufy: 42 cm

Lufa gwintowana

Produkty powiązane