Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Wiatrówka HATSAN MOD 70 STG 4,5 mm

359

Nowy produkt

Wysyłka 2-5 dni

470.00 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA HATSAN MOD 70 STG


Hatsan to producent którego nie trzeba nikomu przedstawiać, dopracowane konstrukcje karabinków w połączeniu z wysokimi mocami wystrzałów sprawiają że są to jedne z najchętniej wybieranych wiatrówek. Dzięki dobrej relacji ceny do osiągów i jakości wykonania, praktycznie nie mają konkurencji. Karabinki tureckiego producenta cieszą się uznaniem zarówno osób początkujących, jak i strzelców z doświadczeniem. 

Hatsan MOD 70 to karabinek dla każdego kto szuka mocnej i precyzyjnej wiatrówki poniżej 500 zł. Jest to wiatrówka posiadająca dużą siłę wystrzału, zbliżoną do górnej dozwolonej granicy 17 J, dzięki czemu jest to jedna z najmocniejszych wiatrówek bez pozwolenia. Moc którą dysponuje karabinek pozwala na oddawanie strzałów z dużej odległości, jednak należy pamiętać że zasięg skuteczny wiatrówki zależy przede wszystkim od zastosowanego śrutu. W przypadku tej wiatrówki przy zastosowaniu odpowiedniego śrutu spokojnie osiągniemy dobre wyniki na dystansie 50-70 metrów. Oczywiście śrut leci jeszcze dalej i z pewnością osoby bardziej doświadczone będą mogły pochwalić się wynikami na jeszcze większych dystansach, gdyż granica bezpieczeństwa dla tego typu wiatrówek wynosi ok 800 metrów.

Łoże wiatrówki zostało wykonane z wysokiej jakości polimeru, dzięki czemu wiatrówka jest odporniejsza na uszkodzenia wynikające np z upadku. Tego rodzaju kolba ułatwia również przechowywanie, ponieważ w przeciwieństwie do drewna nie ma tendencji do rozsychania. 

Z pewnością bardziej zaawansowani strzelcy docenią  pełni regulowany spust Quattro Trigger, dzięki czemu można dostosować jego parametry do własnych oczekiwań. Innym równie istotnym systemem, który znajdziemy w tej konstrukcji jest SASTM który odpowiada za zmniejszenie siły wstrząsu podczas wystrzału, jest to szczególnie istotna cecha podczas stosowania optyki.

Wiatrówka posiada gwintowaną lufę.

kaliber: 4.5 mm
prędkość początkowa: do 305 m/s (w zależności od użytego śrutu)
automatyczny bezpiecznik 
system SAS™
spust Quattro Trigger ( z regulacją)
kolba: polimerowa
długość: 113 cm
długość lufy: 45 cm
waga: 3,2 kg. 

Opinie

Napisz opinię

Wiatrówka HATSAN MOD 70 STG 4,5 mm

Wiatrówka HATSAN MOD 70 STG 4,5 mm

4,5 mm

Produkty powiązane