Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

WIATRÓWKA HATSAN MOD 90 Zobacz większe

WIATRÓWKA HATSAN MOD 90

678

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

515.00 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA HATSAN MOD 90

Klasyczny karabinek o dużej energii wystrzału, który z pewnością docenią doświadczeni strzelcy. Model 90 to sprawdzona konstrukcja produkowana już od kilku lat, jest to jeden z lepiej rozpoznawalnych modeli tego producenta. Zdecydowaną zaletą różniącą ten karabinek od tańszych propozycji jest regulowany spust, który umożliwia dopasowanie sposób jego działania.

Wiatrówka została wyposażona w szynę 11 mm umożliwiającą montaż optyki w tym standardzie. Osada wykonana została z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym, jest to materiał który nie wymaga specjalistycznej konserwacji. Dla poprawienia komfortu strzelania w miejscach chwytu wiatrówki zastosowano ryflowania poprawiające stabilne celowanie.

Analogowe przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej w dwóch płaszczyznach szczerbinki pozwalają na celowanie w warunkach słabego oświetlenia dzięki światłowodom TRU-GLO.

Jest to jedna z najmocniejszych wiatrówek na którą nie jest potrzebne pozwolenie. 

O bezpieczeństwo podczas strzelania dba automatyczny bezpiecznik uruchamiany po napięciu sprężyny, został on umieszczony w tylnej części karabinka dzięki czemu obsługa jest intuicyjna. 

Prędkość początkowa: 305 m/s (uzależniona od rodzaju użytego śrutu)

Długość całkowita: 1135 mm

Waga: 3,4 kg

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WIATRÓWKA HATSAN MOD 90

WIATRÓWKA HATSAN MOD 90

4,5 mm

Produkty powiązane