Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

WIATRÓWKA HATSAN STRIKER AR 4,5 mm Zobacz większe

WIATRÓWKA HATSAN STRIKER AR 4,5 mm

677

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

448.00 zł

Więcej informacji

WIATRÓWKA HATSAN STRIKER AR 4,5 mm

Turecki producent wiatrówek słynie z mocnych konstrukcji dysponujących duża mocą wystrzału, charakterystyczną zaletą większości modeli jest możliwość modyfikacji. W tym przypadku otrzymujemy karabinek w podstawowej wersji z możliwością zastosowania sprężyny gazowej. Ta wiatrówka jest spokrewniona z innymi z serii STRIKER, to co wyróżnia ją na tle innych wiatrówek z tej serii to nietypowa kolba. Z pewnością może się podobać nowoczesna stylizacja zaczerpnięta z karabinków AR 15, dodatkowa zaletą tej konstrukcji jest absorbowanie części energii podczas wystrzału. Osada karabinku została wykonana z trwałego polimeru w czarnym kolorze, jest to niezwykle praktyczny materiał, jego zaletą bez wątpienia jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz brak konieczności konserwacji jak w przypadku klasycznych wiatrówek z wykończeniami drewnianymi.

Z racji dużej energii wystrzału sprawi wiele przyjemności zarówno doświadczonym strzelcom jak i początkującym. Najważniejszą sprawą podczas korzystania z wiatrówki jest bezpieczeństwo, w przypadku wiatrówki Hatsan Striker AR zastosowano automatyczny bezpiecznik uruchamiany po napięciu sprężyny, zapobiega on oddaniu niekontrolowanego wystrzału. Przycisk bezpiecznika umieszczono w sposób ergonomiczny, dzięki czemu korzystanie jest wręcz intuicyjne. 

Karabinek został wyposażony w gwintowaną lufę, która zapewnia precyzyjne strzelanie na dużych dystansach, należy jednak pamiętać że ogromny wpływ zarówno na celność jak i odległość strzału ma zastosowany śrut. Wiatrówka została wyposażona w szynę umożliwiającą montaż optyki w standardzie 11 mm. Standardowo do celowania zastosowano analogowe przyrządy celownicze, stałą muszkę oraz regulowaną w dwóch płaszczyznach szczerbinkę na których znajdziemy TRU-GLO pozwalające na celowanie w warunkach słabego oświetlenia. 

Wiatrówka Striker to jedna z najmocniejszych wiatrówek dostępnych bez pozwolenia, co w połączeniu z niewygórowaną ceną zakupu stanowi niezwykle ciekawą propozycję. 

Kaliber: 4,5 mm

Waga: ok 3,2 kg

Prędkość początkowa: 300 m/s (uzależniona od rodzaju śrutu)

Długość całkowita: 1095 mm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WIATRÓWKA HATSAN STRIKER AR 4,5 mm

WIATRÓWKA HATSAN STRIKER AR 4,5 mm

4,5 mm

Produkty powiązane