Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NERKA MIL-TEC FANNY PACK

Nowy produkt

Saszetka militarna Mil-tec

Wymiary: 235 x 60 x 120 mm

Waga: 195 g

Materiał: 100% Poliester

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NERKA MILITARNA MIL-TEC FANNY PACK

Kompaktowa saszetka typu nerka która idealnie sprawdzi się do codziennego przenoszenia niewielkich przedmiotów. Wykonana została w 100% z Poliestru o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Przestrzeń w małej nerce została zagospodarowana w sposób przemyślany dzięki czemu każda kieszonka sprawdzi się di innej funkcji. Wewnątrz głównej komory znajduje się organizer pozwalający na uporządkowanie wnętrza przy pomocy elastycznych taśm i szerokiej przegródki. Również w głównej komorze znajdziemy siatkową kieszonkę zamykaną zamkiem błyskawicznym. 

Na froncie znajdziemy płaską kieszonkę na niewielkie elementy wyposażenia do których potrzebujemy bezpośredniego dostępu. Do przenoszenia ważniejszych dokumentów takich jak np paszport przewidziano płaską kieszonkę ulokowaną od wewnętrznej strony przy ciele użytkownika. Wszystkie kieszonki do których dostęp mamy z zewnątrz wyposażone są w zamki błyskawiczne zakończone wygodnymi uchwytami, takie rozwiązanie umożliwia obsługę nawet w rękawicach. 

Nerka Mil-tec Fanny Pack została wyposażona w regulowany pas nośny o szerokości 25 mm, który posiada dwie klamerki z tworzywa sztucznego co ułatwi obsługę zarówno osobom prawo jak i leworęcznym. 

Na przedniej części saszetki znajduje się system montażowy kompatybilny z systemem MOLLE, oraz rzep pozwalający na wygodną i szybką personalizację.  

Opinie

Oceń 
2021-09-02

Dobra cena

Za taką cenę to ok. :)

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  NERKA MIL-TEC FANNY PACK

  NERKA MIL-TEC FANNY PACK

  Saszetka militarna Mil-tec

  Wymiary: 235 x 60 x 120 mm

  Waga: 195 g

  Materiał: 100% Poliester

  Produkty powiązane