Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

TORBA SMAL MESSENGER BAG DIRECT ACTION

Nowy produkt

Torba Small Messanger Direct Action

Materiał: CORDURA 500 D

Długość: ok 36 cm

Wysokość: 24 cm

Szerokość: 11 cm

Więcej szczegółów

Więcej informacji

TORBA SMAL MESSANGER BAG DIRECT ACTION

Torba typu raportówka o uniwersalnym przeznaczeniu, kompaktowe rozmiary pozwalają na zmieszczenie formatu A4, dzięki czemu z łatwością pomieścimy w niej większość typowych dokumentów. MESSENGER to torba nie tylko na dokumenty, to także wygodny schowek na podstawowe przedmioty podczas wypadu za miasto, z łatwością zmieścimy w niej lekką odzież przeciwdeszczową, czy inne przydatne akcesoria. 

Na zewnątrz raportówki mamy do dyspozycji duży panel MOLLE wycinany laserowo oraz rzep Velcro umożliwiający łatwą personalizację torby. Na klapię w dolnej części znajduję się haftowane logo Helikon/Direct Action. Klapa posiada zapięcie w formię dwóch wygodnych klamerek wykonanych z tworzywa sztucznego, oraz rzep. W górnej części znajduje się dwukierunkowy suwak umożliwiający dostęp do wnętrza bez konieczności odchylania klapki. Takie rozwiązanie umożliwia szybki dostęp do mapnika znajdującego się na wewnętrznej stronie klapy. W tylnej części torby przylegającej do ciała znajdziemy płaską kieszeń mieszczącą pasek stabilizacyjny umożliwiający przyczepienie torby na wysokości bioder, co znacznie poprawia komfort korzystania z torby podczas wykonywania aktywności fizycznej. Pasek możemy w łatwy sposób odczepić.

Płaska kieszeń zapinana jest na pojedynczy suwak z dużym zaczepem pozwalającym na wygodne otwieranie nawet w rękawiczkach. W górnej części torby od strony płaskiej kieszeni znajduję się niewielki uchwyt wykonany z taśmy transportowej, posiada zapięcie na rzep dzięki czemu, kiedy nie jest potrzebny nie odstaje i tym samym nie ma ryzyka że gdzieś nim zaczepimy.

Na bokach torby również znajdziemy system MOLLE, pozwalający na przytroczenie dodatkowego osprzętu kompatybilnego z tym systemem. 

Pod klapą również znajdziemy szeroki panel MOLLE z możliwością dowolnej konfiguracji. Po otwarciu klapy mamy dostęp do komory głównej zapinanej na dwukierunkowy zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajdują się dwie płaskie kieszenie, na zewnątrz których znajduję się miękka strona rzepu umożliwiająca doczepianie akcesoriów kompatybilnych z tym systemem. Dzięki dobrej jakości użytych materiałów oraz precyzyjnym wykończeniom jest to świetna alternatywa do małego plecaka, w przeciwieństwie do plecaka torbę zawsze mamy pod ręką bez konieczności zdejmowania. Minimalistyczna forma sprawia że spokojnie można korzystać z torby także na co dzień. 

Opinie

Napisz opinię

TORBA SMAL MESSENGER BAG DIRECT ACTION

TORBA SMAL MESSENGER BAG DIRECT ACTION

Torba Small Messanger Direct Action

Materiał: CORDURA 500 D

Długość: ok 36 cm

Wysokość: 24 cm

Szerokość: 11 cm

Produkty powiązane