Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Torba Foxtrot Helikon-tex

Nowy produkt

Torba Direct Action Foxtrot

Wymiary

długość: 35 cm

szerokość: 20 cm

wysokość: 22 cm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

89.99 zł

Więcej informacji

DIRECT ACTION FOXTROT

Uniwersalna torba biodrowa dzięki której z łatwością pomieścisz najpotrzebniejsze rzeczy. Jest to propozycja dla wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości zamków błyskawicznych znanej firmy YKK, możemy liczyć na długą bezawaryjną eksploatację.

Torba została wyposażona w system MOLLE, co umożliwia montaż dodatkowego osprzętu takiego jak pokrowce na magazynek czy jakiekolwiek inne zasobniki. 

Główny pas nośny posiada możliwość regulacji długości, dla możliwości szybkiego zdjęcia torby posiada solidną klamrę. 

Pas biodrowy posiada szerokie stabilizatory z kieszeniami od zewnętrznej strony zapinanymi na zamki błyskawiczne. Dla wygodnego użytkowania od wewnętrznej strony zastosowano gąbki pokryte siatką. 

Na głównej komorze znajdziemy mocną gumę umożliwiającą przytroczenie dodatkowego bagażu. Dostęp do głównej komory zapewnia dwu kierunkowy zamek, uchwyty zamka zakończone dużymi gumowymi oczkami, dzięki czemu bez problemu dostaniemy się do środka nawet przy użyciu grubych rękawic.

Od wewnętrznej strony pokrywy komory znajduje się kieszeń z siatki zamykana na zamek. W głównej komorze przewidziano kieszeń zapinaną na rzep w której zmieścimy urządzenie typu tablet o przekątnej ok 30 cm.

Z zewnątrz mamy do dyspozycji kieszeń zapinaną dwu kierunkowym zamkiem i wyposażoną w organizer, na tej kieszeni znajduje się płaska kieszonka zapinana zamkiem. 

Znajdziemy jeszcze dwie małe kieszonki po bokach torby, jedna przeznaczona na butelkę, a druga zapinana zamkiem, w której zmieścimy male podręczne przedmioty.

Opinie

Napisz opinię

Torba Foxtrot Helikon-tex

Torba Foxtrot Helikon-tex

Torba Direct Action Foxtrot

Wymiary

długość: 35 cm

szerokość: 20 cm

wysokość: 22 cm

Produkty powiązane