Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Plecak Raccoon Helikon-tex Zobacz większe

TORBA ESSENTIAL KITBAG HELIKON-TEX

685

Nowy produkt

Helikon Essential Kitbag

Wysokość: 21 cm 

Szerokość: 20 cm

Materiał: Cordura®

Suwaki: YKK®

Waga: 320 g

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Torba Essential Kitbag Helikon-tex

Torba Essential należy do serii Buschcraft produktów marki Helikon, została zaprojektowana z myślą o przenoszeniu niewielkich przedmiotów takich jak butelki, bidony czy manierki. Torba przeznaczona jest do noszenia jej na ramieniu za pomocą regulowanego paska, mocowanie paska za pomocą klamerek umożliwia jego częściowe rozpięcie bądź całkowite odpięcie od torby. Dzięki możliwości odpięcia torby od paska można używać torby jako dodatkowego zasobnika do plecaka, co z kolei umożliwia system montażu typu MOLLE. W tylnej części torby pod wspomnianym wcześniej systemem nośnym znajduje się płaska kieszeń z rozpinanym dnem, od góry dostęp do kieszeni jest bezpośredni i nie ma tam żadnego suwaka czy też rzepu. Rozpinane dno pozwala na przenoszenie długich przedmiotów takich jak toporek czy maczeta. DO produkcji torby użyto wysokiej jakości Cordury, charakteryzujące się wysoką wytrzymałością.

Główna komora torby Essential zamykana jest niewielką klapką, zabezpieczoną wygodną klamerką wykonaną z tworzywa sztucznego. Od wewnetrznej strony klapki mamy do dyspozycji kieszeń siatkową, która idealnie sprawdzi się do przenoszenia podstawowych opatrunków, czy też innych niewielkich podręcznych przedmiotów. Wewnątrz głównej komory znajdziemy niewielką, płaską kieszonkę. Główna komora posiada możliwość ściągnięcia górnej krawędzi za pomocą gumo-sznurka wszytego w górnej jej części. W miejscu zapięcia klamry zabezpieczającej główną komorę znajduję niewielka podłużna kieszonka gdzie z łatwością pomieścimy niewielki scyzoryk, znalazło się również miejsce na elastyczną taśmę umożliwiającą przenoszenie podłużnych przedmiotów o nie dużej średnicy, takich jak długopis czy niewielka latarka. 

Oprócz głównej komory w torbie Essential KitBag znajdziemy dwie niewielkie kieszonki na bokach, a wewnątrz nich siatkowe przegródki. Całość została zaprojektowana i wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły co w połączeniu z wytrzymałymi materiałami gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. Z pewnością torbę Essential Kitbag firmy Helikon-tex docenią osoby aktywnie spełniające czas na świeżym powietrzu. To także doskonały pomysł na prezent.

Opinie

Napisz opinię

TORBA ESSENTIAL KITBAG HELIKON-TEX

TORBA ESSENTIAL KITBAG HELIKON-TEX

Helikon Essential Kitbag

Wysokość: 21 cm 

Szerokość: 20 cm

Materiał: Cordura®

Suwaki: YKK®

Waga: 320 g

Produkty powiązane