Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

PARACORD MILCORD

Nowy produkt

Więcej informacji

PARACORD MILCORD 10 metrów 

Wytrzymała linka nylonowa o długości 10 metrów. Cechuje się wysoką wytrzymałością na zerwanie wytrzymuje obciążenie ok 220 kg. Linka sprawdza się jako dodatkowe wyposażenie podczas biwaków czy nawet krótkich wypadów w teren. Za jej pomocą możemy zbudować schronienie, możemy również użyć jej do prowizorycznej naprawy uszkodzonego sprzętu. Linki paracordowe są powszechnie wykorzystywane w spadochroniarstwie i wszędzie tam gdzie potrzebna jest wysoka wytrzymałość linki przy optymalnie niewielkich gabarytach. 

Linka może być z powodzeniem wykorzystywana do zaplatania bransoletek. Produkty marki MILCORD cechują się wysoką jakością wykonania oraz rozsądną ceną zakupu. Przy odrobinie wyobraźni możemy użyć jej do wykonania różnego rodzaju uchwytów, pasków czy też dodatków do odzieży, dzięki czemu po ich rozpleceniu będziemy mieli do dyspozycji wytrzymałą linkę nie zajmującą dużo miejsca.  

Przy zakupie jednej sztuki otrzymujemy odcinek o długości 10 metrów, co spokojnie powinno wystarczyć na zaplecenie dwóch bransoletek. Paracord cechuje się podatnością na topienie, dzięki czemu z łatwością zabezpieczymy zapleciony odcinek przed rozplątywaniem. Rdzeń wewnętrzny znajdujący się pod kolorowym oplotem został wykonany z siedmiu mocnych linek zwanych przędzą. 

Wytrzymałość: 500 funtów ( 226 kg)

Średnica: 4 mm

Długość w opakowaniu: 10 metrów 

Opinie

Napisz opinię

PARACORD MILCORD

PARACORD MILCORD

10 metrów

Produkty powiązane