Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

MAGNUM TECHNO DRILL

1049

Nowy produkt

Nóż składany Magnum Techno Drill

Stal: nierdzewna 440 A

Długość całkowita: 167 mm

Długość złożonego: 95 mm

Szerokość: 23 mm

Grubość: 19 mm

Więcej szczegółów

Więcej informacji

MAGNUM BY BOKER TECHNO DRILL

Ten niewielki składany nożyk to jeden z najbardziej charakterystycznych modeli marki Magnum By Boker. Ciekawa stylistyka połączona z dobrymi materiałami dostępna w rozsądnej cenie sprawiają że nie da się przejść obok tego noża obojętnie. 

Do wykonania głowni użyto stali 440A o podwyższonej odporności na korozję, dzięki czemu nie musimy przesadnie dbać o konserwację. Dodatkowo klingę pokryto czarną powłoką która poza ochroną przed rdzą ma również ograniczać refleksy świetlne np podczas prac w ciemności kiedy światło latarki powoduje silne odbicie na metalicznych powierzchniach. Kształt ostrza jest prosty co zapewnia wysoką funkcjonalność i łatwość ostrzenia. Dla ułatwienia otwierania zastosowano obustronny kołek obsługiwany kciukiem. 

Rękojeść modelu Techno Drill wykonano ze stali, do której przymocowane zostały drobno teksturowane okładki z tworzywa G-10, cechujące się dobrą przyczepnością i łatwością w utrzymaniu czystości. Ergonomiczny profil rękojeści pozwala wygodnie operować nożykiem pomimo małego rozmiaru nawet osobom o dużych dłoniach. W dolnej części rękojeści znalazło się miejsce na zaczepienie linki. Nóż Magnum Techno Drill posiada metalowy klips do przenoszenia na pasku bądź krawędzi kieszeni Dla obniżenia masy, poprawienia chwytu oraz ze względów estetycznych w rękojeści wykonano siedem przelotowych otworów. 

Opinie

Napisz opinię

MAGNUM TECHNO DRILL

MAGNUM TECHNO DRILL

Nóż składany Magnum Techno Drill

Stal: nierdzewna 440 A

Długość całkowita: 167 mm

Długość złożonego: 95 mm

Szerokość: 23 mm

Grubość: 19 mm

Produkty powiązane