Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NÓŻ SKŁADANY ELITE FORCE EF 114

Nowy produkt

Scyzoryk Elite Force EF114

Stal: nierdzewna typ 420 

Długość całkowita: 21 cm

Długość złożonego: 12,5 cm

Szerokość złożonego: 4 cm

Materiał rękojeści: G-10

Klips: TAK

Więcej szczegółów

Więcej informacji

SKŁADANY NÓŻ TAKTYCZNY ELITE FORCE EF 114

Noże marki Elite Force słyną z ciekawego designu nawiązującego do klasycznych taktycznych elementów wyposażenia używanego wśród służb mundurowych. Nóż Elite Force EF 114 to klasyczny folder który znajdzie zastosowanie zarówno w codziennym użytkowaniu jak i element podręcznego EDC. Ten nożyk został wyposażony w zbijak do szyb oraz przecinak do pasów przez co znacząco zwiększono jego funkcjonalność.

Okładki rękojeści wykonane są z przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego G-10 które charakteryzuje się lekkością i dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewnia wygodny i peny chwyt nawet kiedy jest wilgotne. Tworzywo G-10 jest jednym z chętniej wykorzystywanych materiałów do produkcji okładzin rękojeści w składanych nożach. 

Głownia noża posiada zabezpieczenie typu Liner-lock które spokojnie można obsłużyć przy pomocy palca jednej dłoni. Ostrze noża Elite Force EF114 posiada częściowe ząbkowanie dzięki czemu nóż idealnie sprawdzi się podczas przecinania linek czy pasów. Do otwierania ostrza zastosowano obustronny kołek, dzięki któremu spokojnie jesteśmy w stanie otworzyć nożyk za pomocą jednej ręki. Dodatkowym elementem ułatwiającym otwieranie noża jest kształt głowni z wypustką która po otworzeniu stanowi jelec zabezpieczający palec przed zsunięciem. Ostrze noża Elite Force EF 114 zostało wykonane ze stali typu 420 o podwyższonej odporności na korozję. Ten typ stali jest szeroko wykorzystywany w nożach tego typu. 

Nóż Elite Force EF 114 posiada metalowy klips za pomocą którego możemy zaczepić nożyk opasek bądź krawędź kieszeni. Dodatkowo w dolnej części nożyka znajdziemy niewielki otwór umożliwiający przewleczenie linki. 

Opinie

Napisz opinię

NÓŻ SKŁADANY ELITE FORCE EF 114

NÓŻ SKŁADANY ELITE FORCE EF 114

Scyzoryk Elite Force EF114

Stal: nierdzewna typ 420 

Długość całkowita: 21 cm

Długość złożonego: 12,5 cm

Szerokość złożonego: 4 cm

Materiał rękojeści: G-10

Klips: TAK