Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

SANREMU 710 7010LUC-SA Zobacz większe

SCYZORYK SANRENMU 710 7010LUC-SA

155

Nowy produkt

Więcej informacji

SCYZORYK SANRENMU 710 7010LUC-SA

Model 710 to jeden z lepiej znanych produktów firmy Sanrenmu, to co wyróżnia go spośród podobnych scyzoryków to ponad przeciętna jakość wykonania połączona z dobrej jakości materiałami. Scyzoryk ten został okrzyknięty najlepszym produktem tej marki, a za tym stwierdzeniem stoi też bardzo konkretny argument jakim jest atrakcyjna cena zakupu. Klasyczna forma sprawia że nożyk prezentuje się świetnie i z pewnością może się podobać szerokiej grupie odbiorców. Sanremu 710 ze względu na niewielkie rozmiary sprawdzi się do używania na co dzień, jednak jest to na tyle duży scyzoryk, że z powodzeniem można nim strugać, a użyta do jego produkcji stal zapewnia świetne parametry tnące. 

Profil głowni pozwala na swobodne operowanie podczas drobnych prac, zapewniając dużą wytrzymałość na całej powierzchni. Ostrze otwieramy za pomocą przewidzianego do tego kołka, takie rozwiązanie pozwala na szybkie otwarcie za pomocą jednego palca. W tylnej części głowni znajduje się specjalnie wycinane poprzeczne żłobienie, dzięki któremu podczas prac kciuk dociskający ma ograniczoną możliwość zsunięcia się z nożyka. Ostrze posiada blokadę typu frame lock, która w użytkowaniu praktycznie niczym nie różni się od klasycznej blokady liner lock.

Okładki rękojeści zostały wykonane z aluminium, są elegancko wykończone i zapewniają optymalną odporność na uszkodzenie. Całość prezentuje się klasycznie z widoczną gołym okiem precyzją wykonania. W dolnej części rękojeści znajdziemy otwór do zaczepienia sznurka, bądź łańcuszka, warto zaopatrzyć się w takie rozwiązanie, gdyż umożliwia ono przyczepienie scyzoryka w dowolnym miejscu, można używać sznurka do zaplecenia go na nadgarstku.

Długość całości po rozłożeniu: 16,5 cm

Ostrze: 7,1 cm

Waga: 90 g

Materiał ostrza: stal nierdzewna 8Cr13MoV

Opinie

Napisz opinię

SCYZORYK SANRENMU 710 7010LUC-SA

SCYZORYK SANRENMU 710 7010LUC-SA

SREBRNY

Produkty powiązane