Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

SCYZORYK SANREMU 4073RUC-LP Zobacz większe

SCYZORYK SANRENMU 4108SUX-LP

155

Nowy produkt

Więcej informacji

SCYZORYK SANRENMU 4108SUX-LP

Scyzoryki Sanremu to od lat symbol dobrej jakości w przystępnej cenie. Dbałość o szczegóły i ciekawe pomysły stylistyczne sprawiają że są to jedne z chętniej wybieranych scyzoryków w swojej kategorii cenowej. Ten konkretny model charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i nietuzinkowym kształtem rękojeści w której wkomponowano otwory służące jako klucze do śrub. Tak zdobione okładki rękojeści powodują że poza walorami estetycznymi jest to również uniwersalne narzędzie do użytku na co dzień, coś w rodzaju multitoola na każdą okazję. Oczywiście w przypadku tego scyzoryka mamy dość ograniczoną liczbę funkcji, jednak zapewnia on bardzo dobre parametry jeśli chodzi o cięcie czyli to do czego głównie został stworzony. 

Ostrze posiada szlif wklęsły, co do niedawna stanowiło ewenement w tej kategorii cenowej. Scyzoryk otwierany jest za pomocą profilowanego otworu w głowni o który z łatwością zaczepimy kciuk i lekko otworzymy nożyk. Ostrze nie posiada blokady, jednak nie składa się samoczynnie, gdyż scyzoryk posiada konstrukcję uniemożliwiającą samoczynne złożenie. Aby złożyć ostrze należy przełamać scyzoryk. 

W dolnej części umieszczono niewielkich rozmiarów otwór umożliwiający przeplecenie sznurka, bądź łańcuszka i przymocowanie całości do dowolnego przedmiotu, z racji niewielkich rozmiarów scyzoryka bez problemu dołączymy go do kluczy. Z lewej strony okładek rękojeści mamy do dyspozycji wygodny klip umożliwiający zaczepienie np o rant kieszonki.

Całkowita długość: 12, cm

Ostrze: 5,2 cm

Waga: 23 gram

Materiał ostrza: stal 8Cr13MoV

Opinie

Napisz opinię

SCYZORYK SANRENMU 4108SUX-LP

SCYZORYK SANRENMU 4108SUX-LP

ZIELONY

Produkty powiązane