Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

GANZO G-614

271

Nowy produkt

Więcej informacji

SCYZORYK GANZO G 614

Podstawowy scyzoryk do używania na co dzień, dla każdego kto lubi mieć pod ręką użyteczne i proste narzędzie. Jest to budżetowy składany nożyk. Został zaprojektowany w taki sposób aby przy zachowaniu ciekawego designu i rozsądnej stali z której został wykonany nie kosztować zbyt wiele. Producent zastosował kilka ciekawych rozwiązań, które spowodowały że scyzoryk wygląda całkiem fajnie, a przy okazji jest też ergonomiczny. 

Głownia scyzoryka kształtem nawiązuje do noży typu Bowie, ostrze posiada szlif wklęsły. W tylnej części głowni na zakończeniu zastosowano fałszywe ostrze, ma to zastosowanie wyłącznie estetyczne i nie wpływa na funkcjonalność noża. Przed przypadkowym skaleczeniem chroni szczątkowy jelec uzyskany przez kształt ostrza, po złożeniu stanowi on element ułatwiający otwieranie scyzoryka. Również w celu ułatwienia otwierania na głowni znajduje się jednostronny kołek, dzięki któremu za pomocą kciuka można z łatwością otworzyć nożyk.

Rękojeść wykonana z materiału sztucznego zapewnia niewielką masę całości i sprzyja łatwemu utrzymaniu scyzoryka w czystości. Dla obniżenia masy, poprawy chwytu oraz przez wgląd na wartości estetyczne rękojeść posiada dwa obustronne podłużne wycięcia, oraz ergonomiczny kształt i teksturownie na dużej części powierzchni.

Blokada ostrza typu Liner Lock zabezpiecza ostrze przed przypadkowym złożeniem podczas pracy. W tylnej części rękojeści znajduje się klips umożliwiający zaczepienie scyzoryka. Scyzoryk polecany w szczególności do lekkich prac i do użytku na co dzień. 


Stal głowni: 440
Typ blokady: Liner Lock
Materiał rękojeści:  tworzywo sztuczne
Długość ostrza: 8 cm
Długość całkowita scyzoryka: 19 cm
Grubość głowni: 2,5 mm
Gwarancja 12 miesięcy.

Opinie

Napisz opinię

GANZO G-614

GANZO G-614

Czarny

Produkty powiązane