Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

GANZO G7301

271

Nowy produkt

Folder Ganzo G7301

Długość całkowita: 225 mm

Długość ostrza: 95 mm

Grubość ostrza: 3 mm

Stal: nierdzewna 440

Więcej szczegółów

Więcej informacji

SCYZORYK GANZO G7301

Scyzoryków marki Ganzo nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, jest to firma o szerokim przekroju różnorodnych modeli w dosyć dużej rozpiętości cenowej. Ten znany producent często inspiruje się produktami innych często droższych marek, w przypadku scyzoryka Gazno G7301 nie da się nie zauważyć bardzo mocnego nawiązania do noży marki Spyderco. Najbardziej charakterystycznym elementem jest strzelisty kształt ostrza oraz okrągły otwór w głowni za pomocą którego otwieramy ostrze. Zastosowanie dużego otworu do otwierania wyparło popularny kołek. 

Okładziny rękojeści zostały zrobione z tworzywa G10 które Ganzo stosunkowo często stosuje w swoich produktach, jest to sprawdzony materiał zapewniający wysoką przyczepność oraz podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Rękojeść wykonana jest w estetyczny sposób a dla poprawienia chwytu na jej powierzchni znajdziemy głębokie teksturowanie. Klasyczny profil rękojeści sprawia ze scyzoryk leży w dłoni pewnie i pozwala na swobodne i wygodne operowanie. 

Do przenoszenia nożyka zastosowano metalowy klips pozwalający na zaczepienie scyzoryka, jest wykonany solidnie a zarazem estetycznie czego czasami brakuje w przypadku innych konkurencyjnych producentów. Do przenoszenia oraz zabezpieczenia nożyka przed zagubieniem w dolnej części rękojeści pozostawiono otwór który umożliwia zaczepienie linki. 

Ergonomiczny kształt i materiały z których wykonano ten scyzoryk sprawiają ze to bardzo uniwersalny scyzoryk.

Opinie

Napisz opinię

GANZO G7301

GANZO G7301

Folder Ganzo G7301

Długość całkowita: 225 mm

Długość ostrza: 95 mm

Grubość ostrza: 3 mm

Stal: nierdzewna 440

Produkty powiązane