Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

GANZO G 620-1

Nowy produkt

Folder Ganzo G 620

Długość całkowita: 205 mm

Długość ostrza: 9 cm

Grubość głowni: 2,5 mm

Okładki rękojeści: tworzywo sztuczne

Stal: nierdzewna 440

Więcej szczegółów

Więcej informacji

SCYZORYK GANZO G 620 SRĘŻYNOWY

Scyzoryk, a właściwie folder Ganzo G 620 to scyzoryk dla każdego kto szuka prostego narzędzia do codziennego lekkiego użytkowania, z pewnością sprawdzi się przy przecinaniu linek czy rozcinaniu papieru bądź tektur. 

Nad designem tego modelu można długo dyskutować jednak nie ulega wątpliwości że został on wykonany starannie i może kusić estetyką użytych materiałów oraz wykończeń poszczególnych elementów. 

Rękojeść scyzoryka została pokryta okładkami wykonanymi z tworzywa sztucznego na ich powierzchni znajduje się wydatne teksturownie wpływające na pewny chwyt. Rękojeść nożyka została zaprojektowana pod kątem ergonomii oraz bezpieczeństwa użytkownika, w górnej części nożyka rozszerza się tworząc z dolną częścią głowni jelec zabezpieczający przed zsunięciem się palca. Możemy również zabezpieczyć scyzoryk przed wypadnięciem z dłoni przez zabezpieczenie dodatkowo linką, w dolnej części rękojeści nożyka przewidziano niewielki otwór umożliwiający przeciągnięcie tam linki. 

Blokada typu Liner Lock uruchamiana jest automatycznie po pełnym otwarciu ostrza, aby ją złożyć należy przesunąć w lewą stronę ząbkowaną dźwignie umieszczoną w korpusie nożyka, poniżej głowni w jej osi. 

Otwieranie nożyka jest niezwykle proste a dzięki użyciu sprężyny także i szybkie, możemy otworzyć scyzoryk za pomocą kołka umieszczonego w głowni, lub też przy pomocy wspomnianego wcześniej jelca, który po złożeniu znajduje się w tylnej części nożyka. 

Ostrze posiada jeden z najprostszych szlifów skandynawski, charakteryzuje się on łatwością ostrzenia oraz wysoką wytrzymałością na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Do przenoszenia nożyka przewidziano mocny metalowy klips umożliwiający zaczepienie o krawędź kieszeni bądź pasek spodni. Na klipsie znajdziemy logo marki Ganzo. 

Opinie

Napisz opinię

GANZO G 620-1

GANZO G 620-1

Folder Ganzo G 620

Długość całkowita: 205 mm

Długość ostrza: 9 cm

Grubość głowni: 2,5 mm

Okładki rękojeści: tworzywo sztuczne

Stal: nierdzewna 440

Produkty powiązane