Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Nowe produkty

  • PAS CAMO GTB
    PAS CAMO GTB

    CAMO GTB Długość: 130 cm  Szerokość taśmy: 3,8 cm Materiał taśmy: Nylon...

    29.00 zł

Promocje

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

GANZO G 617

271

Nowy produkt

Składany nożyk Ganzo G 617

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25.00 zł

Więcej informacji

SCYZORYK GANZO G 617 

Klasyczny scyzoryk znanej marki Ganzo, jest propozycją dla każdego kto potrzebuje dobrego scyzoryka w rozsądnej cenie. Firma Ganzo ma w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji model G 617 to nożyk posiadający ostrze ze stali nierdzewnej oraz okładki rękojeści wykonane z tworzywa sztucznego. 

Głownia posiada w dolnej części wypustkę stanowiącą coś w rodzaju jelca szczątkowego, po złożeniu ta część noża znajduje się w tylnej jego części i ułatwia rozkładanie ostrza przez jej wciśnięcie. Do ułatwienia otwierania znajdziemy w tym scyzoryku również jednostronny kołek dzięki któremu łatwo otworzymy ostrze przy pomocy kciuka. Ostrze posiada kształt zbliżony do klasycznych noży skandynawskich, jednak w odróżnieniu od nich posiada ząbkowanie. Ząbkowane ostrze to skuteczne narzędzie przydatne podczas przecinania sznurków czy kartonów, sprawdzi się również do przecinania niewielkich gałązek. W tylnej części głowni znajduje się niewielkie ząbkowanie, umieszczono je w tym miejscu dla lepszej przyczepności kciuka, pozwala sprawnie operować ostrzem podczas jednoczesnego dociskania. 

W dolnej części nożyka przewidziano niewielki otwór umożliwiający zaczepienie sznurka, w celu łatwego przenoszenia na jednej ze stron scyzoryka znalazł się dosyć mocny metalowy klips. Scyzoryk Ganzo G 617 jest dosyć lekkim nożykiem przez co nie będzie przeszkadzał nadmierną masą podczas przechowywania w kieszeni czy w plecaku. 

Opinie

Napisz opinię

GANZO G 617

GANZO G 617

Składany nożyk Ganzo G 617

Produkty powiązane