Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

VICTORINOX HUNTSMAN 1.3713.3

192

Nowy produkt

Więcej informacji

SCYZORYK VICTORINOX 1.3713.3 HUNTSMAN

Akurat tej marki nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to bowiem jeden z bardziej rozpoznawalnych znaków handlowych rozpoznawalnych na świecie i kojarzący się wyłącznie z wysoką jakością wykonania i długoletnią tradycją produkcji noży i scyzoryków. Firma Victorinox kojarzy się głównie z niewielkich rozmiarów scyzorykami, najczęściej w czerwonym kolorze z mnóstwem ciekawych funkcji. W tym przypadku różnicą oddzielającą ten model od flagowców jest kolor.

Do dyspozycji mamy wiele ciekawych narzędzi które nie pozornie mieszczą się w rękojeści scyzoryka, to co w szczególności wyróżnia ten model na tle pokrewnych jemu modeli, to zastosowanie nożyczek, na pierwszy rzut oka wyglądają na nie wielkie i niekoniecznie przydatne, jednak kiedy przyjrzymy się bliżej widać zaskakującą jakość wykonania i ponadprzeciętny materiał z którego zostały stworzone. Dzięki precyzji produkcji gwarantują używanie w najmniej spodziewanych sytuacjach, gdzie ostrze noża nie spełni funkcji.

Scyzoryk Victorinox Huntsman sprawdzi się na obozie, przy ognisku czy też na co dzień do prostych zastosowań. Końcówki zastosowane do śrub posiadają odpowiednią twardość i przy właściwym zastosowaniu nie uszkadzają głów śrub. Taki scyzoryk to świetny pomysł na prezent.

Ciekawym i przydatnym narzędziem dostępnym w scyzoryku jest ostra piła do drewna, którą można przeciąć nawet dość grube gałęzie.

Funkcje:

ostrze podstawowe

mniejsze ostrze

korkociąg

otwieracz do puszek

mały śrubokręt

otwieracz do butelek

śrubokręt

przyrząd do zdejmowania izolacji

szpikulec-szydło, rozwiertak

zaczep w formie kółka

pęseta

wykałaczka

nożyczki

hak wielofunkcyjny

piła do drewna 

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie

Napisz opinię

VICTORINOX HUNTSMAN 1.3713.3

VICTORINOX HUNTSMAN 1.3713.3

Czarny