Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Obniżka! NÓŻ MOTYLKOWY JKR 444 Zobacz większe

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER JKR 444

96

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39.00 zł

-21.00 zł

60.00 zł

Więcej informacji

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER 444

Firma Joker już od dłuższego czasu gości na naszym rynku, wśród szeregu różnorodnych produktów znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań i ponadprzeciętną stylistykę. Do wyboru mamy kilka propozycji noży motylkowych w różnych przedziałach cenowych. Niektóre z wersji występują w różnych kombinacjach kolorystycznych, z pewnością pośród tak bogatej oferty każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Oprócz różnic wynikających z wyglądu poszczególnych modeli, noże wykonywane są z różnych rodzajów stali, dzięki czemu jeśli nie zależy nam szczególnie na właściwościach tnących możemy zaoszczędzić kupując nieco tańsze modele.

Konstrukcja noży motylkowych to jedno z najprostszych rozwiązań stosowanych w składanych nożach. Prostota przekłada się na praktycznie bezawaryjną obsługę, dodatkowo umożliwiając wykonywanie różnego rodzaju trików.

Noże motylkowe firmy Joker to jedne z lepiej rozpoznawalnych scyzoryków tego typu, znane z solidnych konstrukcji oraz ciekawego designu. Do wyboru mamy modele skręcane za pomocą śrub, oraz klasycznie nitowane. 

Ostrze: 110 mm

Długość całości: 225 mm

Długość złożonego: 1300 mm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER JKR 444

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER JKR 444

CZARNY

Produkty powiązane