Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

SANRENMU 910 LAND

155

Nowy produkt

Scyzoryk Sanrenmu 910 Land

Długość rozłożonego: 200 mm

Długość głowni: 90 mm

Grubość głowni: 3 mm

Waga; 140 g

Materiał głowni: Sandvik 12C27

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

99.99 zł

Więcej informacji

SANRENMU 910 LAND

Klasyczny scyzoryk wykonany z dużą dbałością o szczegóły, docenią go użytkownicy szukający kompaktowego nożyka z średniej długości ostrzem którego długość wystarczy do przygotowania posiłku czy innych lekkich prac do jakich przeznaczone są składane nożyki. Scyzoryki firmy Sanrenmu to przede wszystkim świetny stosunek ceny do jakości, w tym wypadku nie może być inaczej, model 910 LAND to większy brat scyzoryka oznaczonego symbolem 710, zbliżony kształt głowni i rękojeści bezpośrednio kojarzą się z mniejszym nożykiem który zdobył wielkie uznanie wśród szeregu zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Okładziny scyzoryka wykonano ze stali nierdzewnej, są gładkie jednak pomimo tego ze względu na duży rozmiar pewnie leżą w dłoni i pozwalają swobodnie manipulować nożykiem. 

Ostrze posiada blokadę typu frame lock zapobiegającą przypadkowemu złożeniu podczas pracy, blokada działa płynnie, a sprężyna pewnie blokuje głownie. W scyzoryku zastosowano łożyskowanie ułatwiające otwieranie, również dla ułatwienia otwierania zastosowano kołek pozwalający na rozłożenie nożyka za pomocą jednej ręki. Kołek zastosowany w scyzoryku jest obustronny dzięki czemu z otwieraniem nie będą miały problemu zarówno osoby lewo jak i prawo ręczne. 

W tylnej części scyzoryk wyposażono w mocny klips służący do zamontowania przy pasku bądź krawędzi kieszeni. W dolnej części znajdziemy również otwór umożliwiający przeplecenie linki. 

Scyzoryk Sanrenmu 910 LAND to bardzo dobre własności użytkowe oraz ponadczasowy design dostępne w przystępnej cenie. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SANRENMU 910 LAND

SANRENMU 910 LAND

Scyzoryk Sanrenmu 910 Land

Długość rozłożonego: 200 mm

Długość głowni: 90 mm

Grubość głowni: 3 mm

Waga; 140 g

Materiał głowni: Sandvik 12C27

Produkty powiązane