Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

GANZO G702-Y

271

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

80.00 zł

Więcej informacji

GAZNO G 702-Y

Prosty w obsłudze scyzoryk, zarówno konstrukcja, jak i zastosowane materiały zapewniają wysoką jakość. Jest to jeden z ciekawszych modeli scyzoryków firmy Ganzo. Rękojeść posiada teksturowanie poprawiające chwyt, a materiał z którego zostało wykonane sprawia że nie ma problemu z utrzymaniem go w należytej czystości. Stal użyta do produkcji ostrza pozwala na łatwe ostrzenie i długoie zachowanie ostrości-są to jednbe z bardziej pożądanych parametrów podczas wyboru noża/scyzoryka.

Scyzoryk w łatwy sposób możemy złożyć i bez problemu zmieścimy go w niewielkiej nawet kieszonce. Kolor w jakim została wykonana rękojeść pozwala na szybkie odnalezienie na ziemi. Tworzywo z którego zostało wykonane zapewnia dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Nożyk został zaprojektowany i wykonany w przemyślany sposób, dlatego prezentuje się bardzo dobrze i nie źle wygląda. Scyzoryki Ganzo to jedne z ciekawszych propozycji z swoich kategoriach cenowych. Za cenę nie przekraczającą 100 zł, dostajemy w pełni funkcjonalne narzędzie stworzone z dbałością o szczegóły i jakość wykonanych materiałów. 

Dane techniczne: 

stal głowni: 440 C

blokada ostrza: Axis Lock

materiał rękojeści: G-10

ostrze: 8,5 cm

długość całkowita scyzoryka : 19,5 cm

grubość głowni: 4 mm

Gwarancja 12 miesięcy. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

GANZO G702-Y

GANZO G702-Y

Stal nierdzewna

Produkty powiązane