Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

GANZO 724

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

59.00 zł

Więcej informacji

SCYZORYK GANZO 724

Klasyczny scyzoryk który sprawdzi się idealnie jako podstawowe narzędzie tzw. EDC, dzięki optymalnym rozmiarom zmieści się zarówno w kieszeni jak i nie jest też zbyt mały aby zaginąć w plecaku. 

Profilowana rękojeść wykonana jest z wytrzymałego, estetycznego tworzywa sztucznego zapewniającego pewny chwyt w każdych warunkach. Na okładzinach zastosowano dodatkowe ryflowania poprawiające trzymanie. 

Ostrze otwierane jest przy pomocy dwustronnego kołka, po otwarciu automatycznie blokowane kołkiem w tylnej części scyzoryka, jest to pewne i wygodne zabezpieczenie pozwalające na użytkowanie bez obaw o przypadkowe zamknięcie podczas wykonywania jakichkolwiek prac.

Głownia noża została wykonana z wysokiej jakości stali 440 C, która zapewnia świetne parametry tnące i dosyć łatwe ostrzenie. Ostrze w najszerszym punkcie osiąga prawie 3 centymetry i posiada szlif wklęsły. 

Scyzoryk posiada zbijak do szyb mocowany wspólnie z szerokim klipsem pozwalającym na montaż nożyka przy pasku, bądź na krawędzi kieszeni.

W dolnej części scyzoryka znajdziemy otwór do przymocowania linki. 

Grubość głowni-3 mm

Szerokość ostrza: 28 mm

Długość głowni: 82 mm

Długość ostrza: 79 mm

Estetyczny, klasyczny wygląd w połączeniu z dobrymi właściwościami tnącymi sprawia że jest to świetny scyzoryk zarówno do użytku na co dzień oraz jako prezent.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

GANZO 724

GANZO 724

Produkty powiązane