Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

GAZ PIEPRZOWY RED REPPER GEL 40 ml Zobacz większe

GAZ PIEPRZOWY RED REPPER GEL 40 ml

416

Nowy produkt

15.00 zł

Więcej informacji

GAZ RED PEPPER GEL 40 ml

Mocny gaz pieprzowy (Żel) przeznaczony do samoobrony, niewielkie rozmiary opakowania pozwalają na łatwe, dyskretne przenoszenie.

Substancja OC zawarta w produkcie charakteryzuje się wysokim stężeniem na poziomie 10%, co stanowi jeden z najlepszych wyników w środkach obrony cywilnej nie wymagających pozwolenia.

Dysza CONE pozwala na rozpylenie gazu szeroką strużką dzięki czemu z łatwością trafimy w twarz napastnika.

Specjalna konstrukcja pojemnika zapobiega przypadkowemu użyciu w swoim kierunku.

zasięg: 5m

pojemność: 40 ml

czas działania: 45min.

Gaz pieprzowy to jedna z najskuteczniejszych form samoobrony, dzięki łatwości użycia w połączeniu z niewielkimi rozmiarami zasobnika umożliwia łatwe dobycie w sytuacji zagrożenia. Aby użyć gazu wystarczy wcisnąć od góry profilowany przycisk zwalniający dyszę. Specjalne wyprofilowanie uniemożliwia przypadkowe wciśnięcie, zapobiegając tym samym przypadkowemu wciśnięciu podczas gdy gaz znajduje się w kieszeni. 

Pojemność zasobnika pozwala na bezpieczne wykorzystanie nawet przed kilkoma napastnikami. Substancja wystrzeliwana z zasobnika jest w formie żelu dzięki czemu gdy osiądzie na twarzy napastnika, bardzo ciężko jest ją usunąć. Dzięki żelowej substancji z łatwością można także odnaleźć napastnika, jest ona ciężka do usunięcia dzięki  czemu mamy dodatkowe kilka chwil na rozpoznanie sprawcy. Gaz pieprzowy Red GEL charakteryzuje się dużą agresywnością działania i natychmiastowym skutkiem. Działanie tego gazu polega na chwilowym podrażnieniu dróg oddechowych oraz oczu napastnika. Efekt obezwładnienia utrzymuje się przez około 45 minut umożliwiając w tym czasie ucieczkę bądź wezwanie pomocy.

Dlaczego warto mieć przy sobie gaz pieprzowy?

Bardzo ważnym elementem obrony jest nasza psychika, zdecydowanie bardziej podatną na sugestię jest wystraszona ofiara, mając przy sobie jakikolwiek środek samoobrony podnosimy pewność siebie. Strach i wynikający z niego paraliż może skutecznie uniemożliwić obronę, dlatego zawsze lepiej mieć przy sobie coś co pozwoli upewnić się nam że jesteśmy bezpieczni. Dlatego nie warto czekać na niebezpieczną sytuację, lepiej zamówić gaz już dzisiaj.

Opinie

Oceń 
2019-03-31

skuteczny gaz

Używamy tego gazu w firmie ochroniarskiej i jest naprawdę skuteczny

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  GAZ PIEPRZOWY RED REPPER GEL 40 ml

  GAZ PIEPRZOWY RED REPPER GEL 40 ml

  40 ml

  Produkty powiązane