Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

PAŁKA TELESKOPOWA 21 " GS

342

Nowy produkt

Duża pałka teleskopowa do samoobrony

Długość złożona: 21 cm

Długość rozłożona: 53 cm

Waga: 500 g

Więcej szczegółów

Więcej informacji

HARTOWANA PAŁKA TELESKOPOWA 21" GS 

Prosta konstrukcja w połączeniu z hartowaną stalą sprawiają że jest to jedna z najczęściej wybieranych pałek teleskopowych. 

Rozkładanie pałki teleskopowej odbywa się przez mocny wymach, który podczas wytworzenia się siły odśrodkowej powoduje wysunięcie elementów. Gumowana rękojeść zwiększa przyczepność oraz komfort trzymania. Długość pałki zapewnia dosyć duży zasięg dzięki czemu z łatwością obronimy się przed atakiem napastnika. Razem z pałką teleskopową otrzymujemy parciany pokrowiec z możliwością zaczepienia do paska. Pokrowiec oprócz swojej podstawowej funkcji jaką pełni umożliwia praktycznie błyskawiczne dobycie rękojeści pałki co przekłada się na szybkie użycie. 

Jak złożyć pałkę teleskopową?

Aby złożyć pałkę teleskopową wystarczy odpowiednio mocno uderzyć nią pionowo wzdłuż osi, jeśli nie przyniesie to spodziewanego efektu możemy również oprzeć końcówkę pałki o twarde podłoże i okrężnymi ruchami mocno naciskając spowodujemy obluzowanie elementów.

Posiadanie pałki teleskopowej jest legalne, jednak należy pamiętać że jest to narzędzie przeznaczone głównie do samoobrony i używanie pałki teleskopowej nie zgodnie z jej przeznaczeniem może skutkować problemami z prawem. Podczas obrony koniecznej przy użyciu pałki teleskopowej należy unikać zadawania ciosów w głowę gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo trwałego uszczerbku zdrowia oraz ryzyko utraty życia. 

Opinie

Napisz opinię

PAŁKA TELESKOPOWA 21 " GS

PAŁKA TELESKOPOWA 21 " GS

Duża pałka teleskopowa do samoobrony

Długość złożona: 21 cm

Długość rozłożona: 53 cm

Waga: 500 g

Produkty powiązane