Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

GAZ PIEPRZOWY W ŻELU NATO Zobacz większe

GAZ PIEPRZOWY W ŻELU NATO

292

Nowy produkt

Nato Defence

Rodzaj: żel

Dysza: stożek

Pojemność: 50 ml

Substancja aktywna OC: 10%

Zasięg: do 5 m

Wymiary: 111 x 34 mmWięcej szczegółów

Więcej informacji

GAZ NATO DEFENCE GEL

Silny gaz do obrony. Optymalna pojemność zapewnia skuteczność przeciwko kilku napastnikom i nie utrudnia przenoszenia. Jest to skuteczny środek do użycia BEZ POZWOLENIA. 

Konstrukcja pojemnika z gazem zapewnia bezpieczne użycie, a zastosowana dysza typu CONE pozwala rozpylić substancję w bezpieczny sposób na stosunkowo dużym dystansie. Gaz wystrzeliwany jest pod ciśnieniem w postaci chmury, dzięki czemu z łatwością trafimy napastnika. Wystrzeliwana substancja jest w formie żelu dzięki czemu osadza się na twarzy napastnika paraliżując go i uniemożliwiając dalszy atak. Działanie gazu może trwać nawet do 45 minut, dzięki temu zyskujemy cenny czas na ucieczkę czy też wezwanie pomocy. Prezentowany gaz stanowi świetny kompromis między ceną a skutecznością.

PRODUKT PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!!!

Gaz pieprzowy to bezpieczna i skuteczna obrona w każdej sytuacji, dzięki temu że jest to legalna forma samoobrony cieszy się szczególnym powodzeniem jako środek obronny. W naszym sklepie znajdziesz gazy pieprzowe różnych wielkości i w różnych stężeniach. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego jakiego gazu potrzebujesz, pamiętaj że zawsze możesz skontaktować się z nami, postaramy się pomóc w wyborze właściwego produktu. Gazy pieprzowe dzielą się ze względu na stężenie substancji czynnej oraz sposób rozpylania. Ten konkretny gaz cechuje się łatwością użycia w stresującej sytuacji, dzięki czemu zapewnia skuteczna samoobronę.

Opinie

Napisz opinię

GAZ PIEPRZOWY W ŻELU NATO

GAZ PIEPRZOWY W ŻELU NATO

Nato Defence

Rodzaj: żel

Dysza: stożek

Pojemność: 50 ml

Substancja aktywna OC: 10%

Zasięg: do 5 m

Wymiary: 111 x 34 mmProdukty powiązane