Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Lista produktów producenta: Helikon-tex

Produkty marki Helikon-tex 

Producent odzieży militarnej oraz akcesoriów survivalowych doceniany zarówno przez amatorów survivalu jak i pracowników służ mundurowych. Swoją popularność zawdzięczają dobrej relacji ceny do jakości oferowanych produktów. Wiele osób wybiera odzież tej marki ze względu na przemyślane rozwiązania i dopracowaną funkcjonalność. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz:

Plecaki taktyczne Helikon

Kiedy potrzebujesz wytrzymałego sprzętu także na co dzień warto przeszukać ofertę teg0o producenta. Przemyślane rozwiązania połączone z wysokiej jakości materiałami pozwalają na długotrwałą i bezproblemową eksploatację, co z pewnością przyczynia się również do ochrony naszego środowiska naturalnego. Kupując produkty wysokiej jakości ograniczamy emisję szkodliwych substancji.

Koszulki T-shirt

Duża ilość kolorów i kamuflaży sprawia ze z pewnością znajdziesz odpowiednią kombinację. Koszulka to ważny element odzieży gdyż jest zwykle jedną z pierwszych warstw które zakładamy na swoje ciało, dlatego warto zadbać o to aby była odpowiednio dobrej jakości i wygodnego kroju tak jak koszulki marki Helikon-tex. 

Akcesoria survivalowe

Kiedy zgromadzisz już cały ekwipunek i odzież z pewnością polubisz produkty z logo kameleona i nie pogardzisz innymi gadżetami tej marki. Aby uzupełnić sprzęt możesz wybrać różne akcesoria które ułatwią spędzanie czasu na świeżym powietrzu. 

Helikon-tex 


Producent uznany na całym świecie, firma zajmuje się produkcją odzieży o przeznaczeniu militarnym. W naszym sklepie znajdziesz plecaki taktyczne Helikon-tex, takie jak plecak EDC, Raccoon czy też Ratel. W ofercie posiadamy koszulki, spodnie oraz akcesoria marki Helikon. Wśród wielu ciekawych propozycji tego producenta szczególnie polecamy klasyczne nerki Bandicoot wykonane z oryginalnej Cordury. Helikon To nie tylko odzież ale i akcesoria takie jak moskitiery, piły czy krzesiwa. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 84 elementów