Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

PLECAK DIRECT ACTION DUST Zobacz większe

PLECAK DIRECT ACTION DUST

638

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

199.99 zł

Więcej informacji

PLECAK DUST DIRECT ACTION

Zgrabny 20 litrowy plecak taktyczny przeznaczony na krótkie wyprawy, bądź codzienne użytkowanie. W plecaku zastosowano uchwyt wykonany z paracordu, który w razie potrzeby możemy użyć np. do budowy schronienia. Na froncie plecaka znajdziemy duży panel wycinanego laserowo systemu MOLLE, to rozwiązanie umożliwia rozbudowanie plecaka o dodatkowe funkcje, na panelu możemy umieścić dodatkowy zasobnik, czy też apteczkę, z racji umiejscowienia jest to bardzo rozsądna cecha. Z ciekawszych rzeczy które warto wspomnieć to rozsuwane boczne kieszenie, dzięki zastosowaniu zamków błyskawicznych umożliwiają zwiększenie pojemności, a kiedy nie są potrzebne można doczepić do nich dodatkowe wyposażenie za pomocą wycinanego laserowo panelu MOLLE.

Firma Direct Action to marka Helikon-tex, dlatego też należy spodziewać się wysokiej jakości wykonania, co w dobrej relacji do ceny czyni ten plecak niezwykle ciekawą propozycją dla każdego kto lubi militaria. Ciekawe kamuflaże w połączeniu z przemyślanymi  i dopracowanymi rozwiązaniami dają dobry zaawansowany plecak o wysokiej odporności na zniszczenie. 

Pod panelem MOLLE na przodzie plecaka znajduje się płaska kieszonka zapinana na suwak, z pewnością dobra lokalizacja na różnego rodzaju dokumenty i inne płaskie przedmioty.

Za panelem kieszeń z dużym organizerem, w dolnej części zapinana na rzep kieszonka siatkowa, kieszeń szeroko rozpinana a na klapie znajduje się mapnik zamykany na suwak. Pod organizerem znajdziemy dwie duże płaskie kieszonki zamykane na rzep. W górnej części organizera znajduje się mały obrotowy karabińczyk umożliwiający przypięcie np. kluczy. 

Na bokach znajdziemy regulowane parciane taśmy umożliwiające doczepienie dodatkowego wyposażenia, bądź zmniejszenie objętości plecaka kiedy jest taka potrzeba. 

Wewnątrz głównej komory znajduje się zapinane na klamrę oczko z wąskiej, ale wytrzymałej parcianej taśmy, możemy doczepić w tym miejscu latarkę, bądź jakikolwiek inny osprzęt który wymaga przenoszenia w plecaku, ale chcemy mieć do niego szybki dostęp. W głównej komorze znalazło się także miejsce na wkład hydracyjny, do tego jest oczywiście przewidziany otwór w górnej części plecaka umożliwiający przełożenie rurki od wkładu. Kieszeń posiada zamknięcie na rzep dzięki któremu z łatwością, szybko można wyjąć wkład. Po przeciwnej stronie komory głównej plecaka znajduje się kieszonka siatkowa zapinana na rzep. 

Od strony pleców na zewnątrz plecaka również przewidziano płaską kieszeń, która posiada zapięcie na rzep. Dla stabilizacji plecaka podczas przemieszczania się zastosowano w nim dwa paski z czego jeden na wysokości klatki piersiowej, a drugi w pobliżu bioder. Plecak przymocowany w taki sposób zachowuje się pewnie i nie zsuwa się z pleców podczas aktywności.

Szelki plecaka są dosyć szerokie i posiadają rozpinane klamry, które umożliwiają szybkie zrzucenie plecaka w razie potrzeby.

Powierzchnia plecaka stykająca się bezpośrednio z plecami, pokryta jest przewiewną siatką. Na ramionach, oraz obok górnego uchwytu znajdują się dodatkowe D-ringi, dzięki którym zamontujemy karabińczyk, bądź dodatkowe linki.

Wysokość: 44 cm

Szerokość: 29 cm

Głębokość: 25 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLECAK DIRECT ACTION DUST

PLECAK DIRECT ACTION DUST

Produkty powiązane