Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Plecak EDC Helikon-tex

Nowy produkt

179.00 zł

Więcej informacji

Plecak EDC Helikon-tex CORDURA

Funkcjonalny plecak jednodniowy wykonany z wytrzymałej CORDURY 500D. 

Plecak charakteryzuje się niewielkimi wymiarami oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Do dyspozycji mamy dwie komory zamykane za pomocą dwukierunkowych zamków firmy YKK. Na froncie plecaka znajdziemy panel rzepu umożliwiający łatwą personalizację plecaka, oraz mocny, regulowany  gumo-sznurek pozwalający na zamocowanie dodatkowego, niezbyt ciężkiego bagażu. Po bokach oraz w dolnej, frontowej części plecaka znajdują się taśmy montażowe w standardzie MOLLE, pozwalające na montaż dodatkowego oporządzenia.

W części stykającej się z plecami użytkownika zastosowano miękkie wentylowane gąbki podnoszące komfort używania w cieplejsze dni, plecy posiadają usztywnienie. W środku znajdziemy miejsce na wkład hydracyjny oraz otwór umożliwiający wyprowadzenie ustnika na zewnątrz.

Plecak nie bez przyczyny został nazwany skrótem EDC (everyday carry-odpowiednik-Ekwipunek Dźwigany Codziennie), dzięki niewielkim rozmiarom z pewnością docenią ten plecak osoby potrzebujące wygodnego przenoszenia bagażu na co dzień. Forma plecaka została zaprojektowana w taki sposób że nie rzuca się w oczy. EDC Helikona wykorzystuje wszystkie pozytywne cechy plecaka militarnego zachowując formę standardowego plecaka cywilnego. 

Wewnątrz mniejszej przegrody znajdziemy ściankę oddzielającą ją od komory głównej pokrytą rzepem, co ułatwia zagospodarowanie wnętrza plecaka, możemy umieścić tam dowolne organizery wyposażone w system montażu wykorzystujący rzep. 

Szelki plecaka posiadają wygodną regulację w dużym zakresie. Dla zapewnienia stabilizacji użyto dodatkowych rozpinanych pasków łączących obie szelki, jeden na wysokości pasa a drugi na wysokości klatki piersiowej. Na szelkach znajdziemy D-ringi wykonane z mocnego tworzywa sztucznego umożliwiające doczepienie dodatkowych akcesoriów. 

Opinie

Napisz opinię

Plecak EDC Helikon-tex

Plecak EDC Helikon-tex

21 L

Produkty powiązane