Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

PLECAK CAMO CARGO

Nowy produkt

Plecak Camo Cargo 

Pojemność: 30 L

Wymiary: 55 x 35 x 17 cm.

Materiał: Poliester 600D.

Waga: 1400 g.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PLECAK CAMO CARGO 30L

Plecak CAMO CARGO to przede wszystkim bardzo udana baza do stworzenia sporego plecaka wyprawowego. Na froncie umieszczono duży obszar wypełniony taśmami kompatybilnymi z systemem MOLLE, dzięki czemu z łatwością doczepimy do plecaka dodatkowe zasobniki, apteczki czy inny osprzęt. Taśmy umieszczone na plecaku umożliwiają przymocowanie na nim akcesoriów typu saperka, kubek czy dodatkowe linki.Ciekawym zastosowaniem taśm jest także zamocowanie na nich karabińczyków, gdyż dzięki nim mamy możliwość przytroczenia innych przedmiotów. Miejsce dla taśm znalazło się także na bokach plecaka, zwiększając funkcjonalność całości.

W bocznych częściach tego militarnego plecaka znajdziemy paski zapinane na klamry, służą one do kompresji kiedy nie wykorzystujemy całej przestrzeni plecaka. 

W plecaku znajdziemy komorę główną zamykaną na zamek błyskawiczny, jej zaletą jest duża przestrzeń umożliwiająca przenoszenie dużych przedmiotów takich jak elementy odzieży. Po za komorą główną mamy do dyspozycji także 3 kieszenie na zewnętrznej części plecaka, które zamykają się także za pomocą wygodnych suwaków. 

W przedniej części znajdziemy panel rzepu na którym przymocujemy naszywki dla personalizacji. W głównej komorze znajdziemy także taśmy do MOLLE, które pozwolą na utrzymacie porządku wewnątrz plecaka. Dla stabilności przenoszenia plecak wyposażono w pasy nośne na wysokości piersi oraz bioder, dzięki którym lepiej rozkłada się masa przenoszonego ciężaru, co w połączeniu z wygodnymi, szerokimi szelkami wpływa korzystnie na wygodę użytkowania. Dodatkowo na pasie biodrowym również znajdziemy wspomniane wcześniej taśmy do montażu MOLLE, dzięki umiejscowieniu na wysokości bioder zapewnia to wygodę korzystania z dodatkowo przyczepionych zasobników. Do wyboru kilka wersji kolorystycznych oraz popularne kamuflaże.

Opinie

Oceń 
2022-05-07

OKI

Prosty plecak wojskowy- o taki mi chodziło i ten model się sprawdza

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  PLECAK CAMO CARGO

  PLECAK CAMO CARGO

  Plecak Camo Cargo 

  Pojemność: 30 L

  Wymiary: 55 x 35 x 17 cm.

  Materiał: Poliester 600D.

  Waga: 1400 g.

  Produkty powiązane