Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

PLECAK CAMO OVERLOAD Zobacz większe

PLECAK CAMO OVERLOAD

515

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

180.00 zł

Więcej informacji

PLECAK CAMO OVERLOAD / CZARNY

Pomysłowy plecak o dużych możliwościach, dzięki przemyślanym rozwiązaniom w krótkim czasie dostosujesz go własnych potrzeb. W pełnym rozłożeniu jest to plecak na długi wypad za miasto, jednak można w łatwy sposób zrobić z niego kompaktowy plecak pojemności ok 40 L. 

W dolnej części znajduje się rozsuwana dodatkowa komora o pojemności ok 7 litrów, jeśli jej nie potrzebujesz wystarczy zasunąć zamek błyskawiczny  zmniejszając tym samym pojemność i czyniąc plecak bardziej kompaktowym.  Kieszeń umieszczona w dolnej części przyda się z pewnością na ciepłą bluzę, czy kurtkę. 

Dodatkowym elementem zastosowanym w plecaku jest doczepiana niewielka torba/kieszeń z możliwością szybkiego odpięcia za pomocą klamerek. Torba może być używana oddzielnie, posiada pasek nośny umożliwiający zaczepienie na ramieniu. Na torbie umieszczono taśmy kompatybilne z systemem MOLLE, możemy przypiąć dodatkowe oporządzenie, linki, karabinki czy kubki. Oczywiście możemy odczepić torbę zmniejszając pojemność.

Oprócz dużej ilości taśm MOLLE, znajdziemy w tym plecaku również dodatkowe paski, dzięki którym możemy przymocować dodatkowy osprzęt. Z pewnością znajdziemy odpowiednie miejsce na karimatę, koc bądź jakikolwiek inny przedmiot, którego przenoszenie wewnątrz plecaka zwyczajnie nie ma sensu.

Plecak wyposażony został w stabilizujące pasy,jeden na wysokości klatki piersiowej, oraz drugi znacznie szerszy z możliwością opięcia wokół pasa. Pas biodrowy możemy dodatkowo odczepić bowiem jest on z obu stron przymocowany rzepem. Także na tym pasie znajdziemy dodatkowe taśmy, w tym miejscu świetnie sprawdzą się do przymocowania niezbędnika bądź jakiegokolwiek innego podręcznego wyposażenia.

Do dyspozycji są wysokie boczne kieszenie zapinane na dwukierunkowe suwaki, z pewnością zmieścimy tam termos, składaną piłę, czy inne podłużne przedmioty. Kieszenie mają ok 30 cm wysokości, także są w stanie pomieścić całkiem długie przedmioty.

Dla komfortowego przenoszenia zastosowano usztywniane plecy oraz szerokie szelki rozkładające równomiernie ciężar plecaka na ramionach. Przewidziano miejsce na wkład hydracyjny.

Pojemność plecaka:45-60 L

Wymiary: 50/65 x 40 x 20 cm.

Materiał: Poliester 500-D

Waga: 2000 g.

Opinie

Napisz opinię

PLECAK CAMO OVERLOAD

PLECAK CAMO OVERLOAD

CZARNY

Produkty powiązane