Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Noktowizor JUKON 5 X 60 Zobacz większe

Noktowizor JUKON 5 X 60

133

Nowy produkt

Więcej informacji

Noktowizor YUKON 5 X 60

Kompaktowy noktowizor pozwoli na prowadzenie obserwacji nawet w całkowitej ciemności. Dzięki wbudowanemu iluminatorowi podczerwieni zapewnia jasny obraz z dużym kontrastem w każdych warunkach. 

To co wyróżnia ten model to bardzo dobry stosunek jakości do ceny. JUKON to białoruska firma specjalizująca się w produkcji optyki wysokiej jakości.

Ten model posiada najważniejsze cechy jakie powinien posiadać noktowizor, wbudowany iluminator zapewnia doświetlenie obrazu w zasięgu 70 metrów, istnieje możliwość wyłączenia iluminatora w momencie kiedy księżyc rozświetla obserwowany obszar, w takich warunkach noktowizor umożliwia obserwacje do 200 metrów i przedłuża żywotność baterii. Zasilanie zapewnia bateria typu CR 123 ( dołączona w zestawie), wystarcza na 20 godzin obserwacji z włączonym iluminatorem, oraz 70 godzin bez podświetlenia. Noktowizor to bardzo czułe urządzenie dlatego przed jego użyciem należy zapoznać się z instrukcją dołączoną do urządzenia. Nie można pod żadnym pozorem używać go w dzień, a przechowywać należy w miejscu gdzie nie dociera światło z założoną osłoną obiektywu.

Generacja: I

Obiektyw: 60 mm

Powiększenie: 5X

Rozdzielczość: 40 linii/ mm

Kątowe pole widzenia : 12 stopni

Zasięg przy szczątkowym oświetleniu: 200 metrów

Zasięg w całkowitej ciemności: 70 metrów

Zakres temperatur: -25 do 25 stopni

Stopień wodoodporności: IPX 3

Mocowanie do statywu: 1/4"

Wymiary: 206 x 70 x 93 mm

waga: 660 g

Opinie

Napisz opinię

Noktowizor JUKON 5 X 60

Noktowizor JUKON 5 X 60

5 X 60

Produkty powiązane