Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

OSTRZAŁKA LANSKY BLADEMEDIC

839

Nowy produkt

Ostrzałka do noży Lansky Blademedic PS-MED1

Długość: 12 cm (złożona)

Długość pręta: 7,5 cm 

Szrokość: 3 cm

Grubość: 1 cm

Więcej szczegółów

Więcej informacji

OSTRZAŁKA LANSKY BLADEMEDIC PS-MED1

Kompaktowa ostrzałka do noży od firmy Lansky. Firma Lansky od lat znana jest z produkcji solidnych i przemyślanych akcesoriów do noży, model Blademedic to połączenie kilku ostrzałek w jedną poręczną którą z łatwością można zabrać ze sobą gdyż zajmuje bardzo mało miejsca. 

Ostrzałka została wykonana w większości z metalu, dzięki czemu całość jest solidna i odporna na przypadkowe zniszczenia mechaniczne. W korpusie umieszczono stosunkowo duży otwór umożliwiający zaczepienie sznurka czy małego karabińczyka co dodatkowo ułatwia przenoszenie. Do dyspozycji mamy 3 możliwości ostrzenia, nie mogło tutaj zabraknąć wygodnego pręta diamentowego osadzonego na zawiasie. Pręt otwiera się lekko a zasadzie podobnej jak ma to miejsce w przypadku noży typu folder, tutaj zabezpieczenie przed złożeniem bądź rozłożeniem stanowią silne neodymowe magnesy które skutecznie blokują go w pożądanej pozycji. 

Poza wspomnianym wcześniej prętem znajdziemy tutaj dwa nie duże pręty ułożone w literę V, które wykonane są z węglika wolframu i służą do wstępnego naostrzenia noża. Do wstępnego naostrzenia wystarczy kilkukrotne pociągnięcie ostrzem przez szczelinę z prętami i nóż będzie gotowy do dalszej obróbki. Do końcowego ostrzenia znajdziemy tutaj kolejne pręty ułożone w literę V wykonane w tym przypadku z syntetycznej ceramiki , również z tego materiału została wykonana płytka znajdująca się na grzbiecie ostrzałki, idealnie nadaje się do ostrzenia trudniejszych powierzchni takich jak ostrza ząbkowane. 

Opinie

Napisz opinię

OSTRZAŁKA LANSKY BLADEMEDIC

OSTRZAŁKA LANSKY BLADEMEDIC

Ostrzałka do noży Lansky Blademedic PS-MED1

Długość: 12 cm (złożona)

Długość pręta: 7,5 cm 

Szrokość: 3 cm

Grubość: 1 cm

Produkty powiązane