Najczęściej kupowane

Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Nóż MORA Zobacz większe

Nóż MORA Companion

NZ-CMG-CS-02

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

40.00 zł

Więcej informacji

MORA COMPANION STAINLESS /OLIWKOWY

Nóż który sprawdzi się w każdej sytuacji. Głownia noża wykonana została z wysokowęglowej stali, co wydawać by się mogło problemem, jednak ma to bardzo konkretne zalety. Stal o dużej zawartości węgla charakteryzuje się łatwością ostrzenia i długim zachowaniem ostrości. Ceną posiadania noża wykonanego ze stali tego typu jest łatwość korodowania, dlatego musimy pamiętać o konserwacji noża gdy nie jest używany, koniecznie trzeba wyczyścić głownię i wytrzeć ją do sucha, podczas dłuższej przerwy w użytkowaniu zaleca się zabezpieczenie powierzchni noża za pomocą oliwy. Takie rozwiązanie skutecznie zabezpieczy nasz nóż przed niepożądaną rdzą.

Model Companion to klasyka gatunku jeśli chodzi o noże survivalowe, czy jako podstawowy nóż do użytku na co dzień. Prosta konstrukcja, sprawdzona przez tysiące zadowolonych użytkowników na całym świecie. Nóż MORA Companion jest bohaterem wielu filmów na popularnych portalach, ciężko trafić na materiał w którym użytkownik wypowiadałby się negatywnie na temat tego noża.

Rękojeść wykonana z gumowanego tworzywa co sprawia że nóż pewnie leży w dłoni. Noże MORA to produkty sprawdzone na całym świecie a relacja ceny do jakości jest najlepszym argumentem do zakupu tego noża. W zestawie polimerowy pokrowiec przypinany na klips do paska.

Najlepszy nóż survivalowy w swojej kategorii cenowej

Wymiary: 

długość całkowita: 22 cm

długość ostrza: 10 cm

całkowita długość pokrowca 22,5 cm

Opinie

Napisz opinię

Nóż MORA Companion

Nóż MORA Companion

STAL WĘGLOWA

Produkty powiązane