Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

TERMOS ESBIT VACUUM FLASK 1 L

Nowy produkt

Termos turystyczny Esbit Vacuum Flask 1 L

1 L

Więcej szczegółów

Więcej informacji

TERMOS ESBIT VACUUM FLASK 1L


Z pozoru wygląda jak zwykły termos i nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak cała przewaga tego termosu to jego wykonanie i materiały z których został wykonany gwarantujące jego ponad przeciętne parametry. To jeden z nielicznych na rynku termosów, który rzeczywiście potrafi utrzymać gorąco przez 24 h. Prosta budowa termosu przyczynia się do wysokiej odporności na uszkodzenia, przez co nie musimy obawiać się że termos po upadku ulegnie całkowitemu zniszczeniu. Nie posiada wewnątrz szklanego zbiornika, w całości został wykonany ze stali nierdzewnej, a jego wnętrze jest dodatkowo pokryte drobinkami srebra, dzięki czemu działa antybakteryjnie.

Termos przed użyciem należy zalać wodą, w zależności od tego czy będziemy przechowywać ciepłe, czy zimne picie, należy użyć odpowiedniej wody. Użycie gorącej wody przed wlaniem ciepłego napoju, pomaga nagrzać cały termos nie zabierając temperatury substancji którą zechcemy tam przechowywać. 

Zakrętka termosu służy jako wygodny kubek i mieści pod sobą wyjmowaną wkładkę której również możemy używać jako kubek, jest więc wygodnym sposobem na korzystanie z termosu, także we dwie osoby jednocześnie.

W zestawie z termosem otrzymujemy dwa korki, jeden z wciskanym zaworkiem, do szybkiego i wygodnego dostępu do picia-sprawdzi się na wycieczkach. Oraz drugi korek szczelnie zamykający termos, ten jest zalecany kiedy planujemy długi pobyt i użycie po wielu godzinach od przygotowania. Ten termos to także bardzo przydatny prezent dla wędkarza, myśliwego, jak i każdego kto lubi podróżować, jego największą zaletą jest utrzymywanie deklarowanej wytrzymałości na poziomie 24 h. 

Firma Esbit to znany od lat producent termosów i pozostałego sprzętu turystycznego. Produkty z logo tej firmy wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz prawdziwe deklarowane parametry

wykonany ze stali nierdzewnej
podwójne ścianki
z zewnątrz pokryty warstwą antypoślizgową
wnętrze powleczone cienką warstwą srebra (antybakteryjnie, izolacyjnie)
w komplecie dwa korki (z zaworkiem i tradycyjny)
w komplecie dwa kubki
Gwarancja 24 miesiące.

Opinie

Napisz opinię

TERMOS ESBIT VACUUM FLASK 1 L

TERMOS ESBIT VACUUM FLASK 1 L

Termos turystyczny Esbit Vacuum Flask 1 L

1 L

Produkty powiązane