Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

MULTITOOL LEATHERMAN WINGMAN

626

Nowy produkt

Więcej informacji

MULTITOOL LEATHERMAN WINGMAN 

Firma Leatherman jest uznawana za wzór przez wielu innych producentów popularnych multitooli, wysoka jakość i przemyślane rozwiązania to cech które wyróżniają produkty tej marki. Producent podkreśla trwałość swoich produktów dając gwarancję 25 lat, to jest bardzo mocny dowód na wysoką jakość. Już na pierwszy rzut oka widać że jest to narzędzie, a nie zabawka która ma tylko wyglądać solidnie, narzędzia Leatherman cieszą się uznaniem wielu użytkowników, zarówno tych którzy korzystają okazyjnie z jego możliwości, jak też i profesjonalistów.

Model Wingman to świetny kompromis między dużą ilością funkcji, a ceną, poniżej 200 zł otrzymujemy w pełni funkcjonalny multitool, mieszczący się swobodnie w dłoni a zarazem duży na tyle że z powodzeniem wykonamy nim proste zadania, w których wykorzystanie multitoola zastąpi wiele narzędzi.

Te konkretne narzędzie posiada składane ostrze, wykorzystujące blokadę, typu liner lock, na ostrzu znajdują się delikatne ząbki, które pomogą podczas przecinania linek czy pasów. Po złożeniu całego multitoola ostrze znajduje się w wygodnej pozycji umożliwiającej korzystanie niemal jak w przypadku klasycznego scyzoryka.

Podstawową funkcją tego typu narzędzi są kombinerki, tutaj mamy je w formie zwężanych szczypiec, umożliwiających wykonywanie precyzyjnych prac. Kolejną ważną i przydatną cechą jest zastosowanie sprężyny powrotnej kombinerek, te z pozoru błahe zastosowanie pozwala swobodnie operować kombinerkami bez konieczności podtrzymywania. Kombinerki umożliwiają również przecinanie drutu. 

W multitoolu znajdziemy również niewielkie nożyczki, które pomogą w przycinaniu nitek itp. 

Poza tym znajdziemy jeszcze:

nożyk do otwierania przesyłek

solidny pilnik z podziałką na drugiej stronie

dwa płaskie śrubokręty

krzyżak 

otwieracze

Materiał: stal nierdzewna

Długość złożonego: 9,7 cm

Waga: ok 200 gram

Leatherman USA

okres gwarancji producenta: 25 lat

Opinie

Napisz opinię

MULTITOOL LEATHERMAN WINGMAN

MULTITOOL LEATHERMAN WINGMAN

STAL NIERDZEWNA

Produkty powiązane