Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

MULTITOOL LEATHERMAN REV Zobacz większe

MULTITOOL LEATHERMAN REV

624

Nowy produkt

Więcej informacji

Multitool Leatherman REV

Oto propozycja wielofunkcyjnego narzędzia w postaci precyzyjnie wykonanego multitoola, szczególnie atrakcyjnie przedstawia się stosunek ceny do jakości oferowanego produktu, bowiem za równowartość 150 zł otrzymujemy w pełni wymiarowy sprzęt o ponadprzeciętnych parametrach. Dowodem niezawodności i bezawaryjności może być fakt udzielanej przez producenta gwarancji i w tym przypadku wynosi ona aż 25 lat, czyli nie porównanie dłużej niż w przypadku innych tego typu narzędzi. 

Model REV to jeden z mniej skomplikowanych Leathermanów, posiada najpotrzebniejsze funkcję, a wszystko jest w pełni wymiarowe i proste w użyciu. Na uwagę zasługują przemyślane wykończenia szczegółów znacznie ułatwiające codzienną eksploatację, ułatwienia zastosowano chociażby przy otwieraniu śrubokrętów, kiedy w przypadku konkurencyjnych narzędzi tego typu musimy bawić się w wydłubywanie-tutaj z pomocą przychodzą ergonomiczne wycięcia w rękojeści. To co na pozór wydaje się być nieco zbędne, okazuje się w pełni przemyślane i jak najbardziej na swoim miejscu.

Multitool Leatherman REV został wyposażony łącznie w 12 praktycznych narzędzi, z czego każde wykonane jest z należytą starannością i wysokiej jakości materiałów zapewniających długotrwałą wytrzymałość. 

Podstawową funkcją multitoola są zwykle kombinerki i tutaj oczywiście też je znajdziemy, nie posiadają jednak sprężyny powrotnej, co jednak z racji ergonomicznego kształtu rękojeści nie stanowi znaczącego problemu. Kombinerki posiadają szpiczaste zakończenia, umożliwiające wykonywanie precyzyjnych prac.

Kolejną podstawową funkcją jest nóż. oczywiście nie mogło zabraknąć go również w tym modelu, co istotne posiada blokadę ostrza typu liner lock, czyli sprawdzoną i jak najbardziej skuteczną blokadę, którą po przyzwyczajeniu obsługuję się wręcz intuicyjnie. Ostrze posiada dodatkowo szlif wklęsły oraz pozbawione jest wszelkiego rodzaju ząbków, które zwykle sprawiają problem podczas ostrzenia.

Całość została wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej w odpowiedni sposób hartowanej, aby zapewnić jak najlepsze parametry użytkowe.

Oprócz wspomnianych wcześniej funkcji znajdziemy tutaj również dwa śrubokręty płaskie, krzyżakowy oraz otwieracze do kapsli i puszek. Z takim narzędziem wielofunkcyjnym nie straszny żaden obóz, ani jakakolwiek mała awaria.

Długość całkowita złożonego: 9,7 cm

Waga: 170 gram

Materiał: stal nierdzewna

Opinie

Napisz opinię

MULTITOOL LEATHERMAN REV

MULTITOOL LEATHERMAN REV

STAL NIERDZEWNA

Produkty powiązane