Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

MULTITOOL CLIP MULTI TRUE UTILITY

618

Nowy produkt

Mały multitool True Utility

Wymiary zamkniętego: 88 x 28 x 17 mm 
Waga: 97g 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PORĘCZNY MULTITOOL CLIP MULTI TRUE UTILITY

Kieszonkowe narzędzie które zaskoczy swoją uniwersalnością w nietypowej sytuacji. Każdemu kiedyś zdarzyła się taka sytuacja że jedna mała śrubka czy inny element skutecznie uniemożliwiały dalszą podróż bądź przeszkadzały w inny sposób. Jeśli nie nosisz przy sobie walizki z narzędziami czasami problem może się sam nie rozwiązać, ale jeśli masz przy sobie niewielkie lecz wielofunkcyjne narzędzie być może uda się zwalczyć problem. Nie ważne czy na rowerze czy może drobna awaria w samochodzie ale zawsze warto mieć kombinerki, których nie zabrakło w multitoolu od firmy

True Utility, te z pozoru małe narzędzie ma całkiem spore możliwości. Oprócz kombinerek w narzędziu znajdziemy również niewielkie ostrze, śrubokręt krzyżakowy, pilnik z otwieraczem do butelek i śrubokrętem płaskim. Oprócz wspomnianych wcześniej funkcji multitool wyposażony jest w nieduży karabińczyk umożliwiający przyczepienie całości w wygodnym miejscu. 

Jak w przypadku większości produktów marki True Utility w tym przypadku również otrzymujemy wodoodporny pojemnik z zamknięciem w który zapakowany jest multitool. 

Opinie

Napisz opinię

MULTITOOL CLIP MULTI TRUE UTILITY

MULTITOOL CLIP MULTI TRUE UTILITY

Mały multitool True Utility

Wymiary zamkniętego: 88 x 28 x 17 mm 
Waga: 97g 

Produkty powiązane