Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NÓŻ MOTYLKOWY JKR 450 Zobacz większe

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER JKR 450

96

Nowy produkt

Więcej informacji

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER 450

Firma Joker już od dłuższego czasu gości na naszym rynku, wśród szeregu różnorodnych produktów znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań i ponadprzeciętną stylistykę. Do wyboru mamy kilka propozycji noży motylkowych w różnych przedziałach cenowych. Niektóre z wersji występują w różnych kombinacjach kolorystycznych, z pewnością pośród tak bogatej oferty każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Oprócz różnic wynikających z wyglądu poszczególnych modeli, noże wykonywane są z różnych rodzajów stali, dzięki czemu jeśli nie zależy nam szczególnie na właściwościach tnących możemy zaoszczędzić kupując nieco tańsze modele.

Konstrukcja noży motylkowych to jedno z najprostszych rozwiązań stosowanych w składanych nożach. Prostota przekłada się na praktycznie bezawaryjną obsługę, dodatkowo umożliwiając wykonywanie różnego rodzaju trików.

Noże motylkowe firmy Joker to jedne z lepiej rozpoznawalnych scyzoryków tego typu, znane z solidnych konstrukcji oraz ciekawego designu. Do wyboru mamy modele skręcane za pomocą śrub, oraz klasycznie nitowane. 

Model 450 to stosunkowo ciężki nóż, posiada dużą wygodną rękojeść zapewniającą pewny chwyt, dla lepszego trzymania zastosowano podłużne wycięcia na okładkach. Całość skręcana jest za pomocą śrub, dzięki czemu z łatwością dokręcimy, bądź poluzujemy wedle własnych potrzeb.

Ten model charakteryzuje się wysoką jakością zastosowanej stali, ostrze posiada szlif wklęsły, w tylnej części głowni znajdziemy fałszywe ostrze. Ten motylek z pewnością docenią bardziej zaawansowani użytkownicy.

Ostrze: 110 mm

Całość: 225 mm

Długość złożonego: 130 mm

Opinie

Napisz opinię

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER JKR 450

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER JKR 450

SREBRNO/CZARNY

Produkty powiązane