Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NÓŻ MOTYLKOWY JKR 357 Zobacz większe

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER JKR 357

Nowy produkt

Więcej informacji

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER 357

Firma Joker już od dłuższego czasu gości na naszym rynku, wśród szeregu różnorodnych produktów znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań i ponadprzeciętną stylistykę. Do wyboru mamy kilka propozycji noży motylkowych w różnych przedziałach cenowych. Niektóre z wersji występują w różnych kombinacjach kolorystycznych, z pewnością pośród tak bogatej oferty każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Oprócz różnic wynikających z wyglądu poszczególnych modeli, noże wykonywane są z różnych rodzajów stali, dzięki czemu jeśli nie zależy nam szczególnie na właściwościach tnących możemy zaoszczędzić kupując nieco tańsze modele.

Konstrukcja noży motylkowych to jedno z najprostszych rozwiązań stosowanych w składanych nożach. Prostota przekłada się na praktycznie bezawaryjną obsługę, dodatkowo umożliwiając wykonywanie różnego rodzaju trików.

Noże motylkowe firmy Joker to jedne z lepiej rozpoznawalnych scyzoryków tego typu, znane z solidnych konstrukcji oraz ciekawego designu. Do wyboru mamy modele skręcane za pomocą śrub, oraz klasycznie nitowane. 

Model Joker 357 to jeden z podstawowych nożyków tego producenta, zastosowana stal nierdzewna powoduje że jest on odporny na korozję, ze względu na niską masę polecany początkującym użytkownikom. Ostrze posiada gładką powierzchnię, na rękojeści zastosowano gustowne otwory, dzięki czemu nóż lepiej trzyma się w dłoni. 

Ostrze: 85 mm

Długość całości: 185 mm

Długość złożonego: 100 mm

Opinie

Napisz opinię

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER JKR 357

NÓŻ MOTYLKOWY JOKER JKR 357

SREBRNY

Produkty powiązane