Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NÓŻ MORAKNIV GARBERG MULTI-MOUNT

1028

Nowy produkt

Nóż Full Tang Morakniv Garberg

Stal:nierdzewna 

Długość ostrza: 109 mm

Długość całkowita: 229 mm

Grubość głowni: 3,2 mm

Waga: 240 g

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NÓŻ MORAKNIV GARBERG FULL TANG MULTI-MOUNT

Wśród noży marki MORAKNIV na szczególną uwagę zasługuje jeden z najlepiej rozpoznawalnych noży typu Full Tang-model Garberg. Konstrukcja noża cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a głownia przechodzi przez całą długość rękojeści na końcu stanowiąc końcówkę umożliwiającą stłuczenie szyby. 

Głownia noża przy długości ostrza rzędu 109 mm zapewnia wygodne operowanie zarówno podczas wykonywania precyzyjnych jak i cięższych prac polowych. Do produkcji użyto wysokogatunkowej stali nierdzewnej dzięki czemu nie musimy obawiać się działania korozji. Grubość głowni na poziomie 3,2 mm w połączeniu z twardością na poziomie 56-58 HRC to gwarancja wysokiej wytrzymałości przy zachowaniu dobrych parametrów tnących.

Rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego posiada żłobienia poprawiające chwyt w tym samym celu została częściowo pokryta gumowaną powierzchnią. W dolnej części znajduje się otwór pozwalający na przeplecenie linki. Rękojeść posiada ergonomiczny kształt zapewniający wygodną obsługę nawet w niekomfortowych warunkach atmosferycznych. Full Tang to nie tylko solidna konstrukcja ale również korzystny rozkład masy noża która w przypadku noża MORAKNIV Garberg jest dość wysoka i pozwala na wyczucie narzędzia. 

Ten model z pewnością docenią zarówno miłośnicy survivalu, myśliwi czy żołnierze poszukujący dobrego i wytrzymałego noża. 

Pochewka wykonana została z tworzywa sztucznego dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości i cechuje się wysoką wytrzymałością. System montażu Multi-Mount pozwala w dowolny sposób zamocować nóż w zależności od preferencji użytkownika. 

Opinie

Oceń 
2021-02-19

Kawał solidnego noża

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  NÓŻ MORAKNIV GARBERG MULTI-MOUNT

  NÓŻ MORAKNIV GARBERG MULTI-MOUNT

  Nóż Full Tang Morakniv Garberg

  Stal:nierdzewna 

  Długość ostrza: 109 mm

  Długość całkowita: 229 mm

  Grubość głowni: 3,2 mm

  Waga: 240 g

  Produkty powiązane