Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NÓŻ MORAKNIV ELDRIS

Nowy produkt

Nóż Morakniv Eldris

Stal:nierdzewna 

Długość ostrza: 59 mm

Długość całkowita: 143 mm

Grubość głowni: 2 mm

Waga: 80 g

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NÓŻ SURVIVALOWY MORAKNIV ELDRIS

Noże szwedzkiego producenta wpisują się w kanon marek chętnie wykorzystywanych przez myśliwych, survivalowców a nawet żołnierzy. Podstawową zaletą produktów tej marki są dobrze dobrane wysokogatunkowe stale które przekładają się na wysoki komfort podczas użytkowania. 

Model Eldris to nieduży nóż który idealnie sprawdzi się podczas skórowania zwierzyny dzięki optymalnej długości ostrza zapewni precyzyjne cięcie bez obaw o uszkodzenie przypadkowych tkanek. 

Głownia wykonana została ze stali nierdzewnej Sandvik 12C27 dzięki czemu nie musimy obawiać się korozji tak jak ma to miejsce w nożach wykonanych ze stali o wysokiej zawartości węgla. Grzbiet głowni został wykończony w sposób umożliwiający wykorzystanie do rozpalania ognia za pomocą krzesiwa, kant jest ostry. 

Rękojeść wykonana została z tworzywa sztucznego pokrytego dodatkowo gumowaną powierzchnią poprawiającą chwyt w trudnych warunkach. W tylnej części znajdziemy otwór pozwalający na zaczepienie linki i wykorzystanie noża jako neck knife. 

Nóż Morakniv Eldris stylistyką nawiązuje do innych noży producenta takich jak Garberg czu Kansbol. 

Opinie

Napisz opinię

NÓŻ MORAKNIV ELDRIS

NÓŻ MORAKNIV ELDRIS

Nóż Morakniv Eldris

Stal:nierdzewna 

Długość ostrza: 59 mm

Długość całkowita: 143 mm

Grubość głowni: 2 mm

Waga: 80 g

Produkty powiązane