Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

NÓŻ MORAKNIV COMPANION STAL NIERDZEWNA

Nowy produkt

Nóż MORA COMPANION STAL NIERDZEWNA 

Materiał głowni: stal nierdzewna 

Długość całkowita: 220 mm

Długość ostrza: 100 mm

Całkowita długość pokrowca: 225 mm

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NÓŻ MORA COMPANION STAINLESS (stal nierdzewna)

Nóż który sprawdzi się w każdej sytuacji. Stal nierdzewna z jakiej został wykonany pozwala korzystać z jego możliwości bez konieczności częstej konserwacji. Rękojeść wykonana z gumowanego tworzywa co sprawia że nóż pewnie leży w dłoni. Noże MORA to produkty sprawdzone na całym świecie a relacja ceny do jakości jest najlepszym argumentem do zakupu tego noża. W zestawie polimerowy pokrowiec przypinany na klips do paska.

Noże MORA to klasyka gatunku jeśli chodzi o budżetowe noże survivalowe, należy jednak zwrócić szczególną uwagę na wysoka jakość stali z jakiej wykonano ten nóż, co w tej kategorii cenowej zapewnia świetne parametry użytkowe. Ciężko znaleźć rywala dla tego jakby się wydawało skromnego nożyka, większość noży konkurencji albo jest dużo droższa albo trzymając się podobnej ceny odstępuje jakością od prezentowanego noża. Do dyspozycji mamy poręczny nóż ze stałą głownią wykończoną charakterystycznym szlifem skandynawskim, co czyni ten nóż niezwykle użytecznym. Szlif skandynawski to połączenie łatwości ostrzenia z kształtem umożliwiającym wykorzystanie ostrza praktycznie na całej jego długości.

Szwedzi od lat słyną z wysokiej jakości produktów stalowych, ten nóż wpisuje się do kanonu niezawodności i uniwersalności przez co jest jednym z najchętniej wybieranych noży. Prosta wydawałoby się banalna konstrukcja przekłada się na bezproblemowe wykorzystanie w każdych warunkach. Ergonomiczna rękojeść umożliwia łatwe czyszczenie i pewny chwyt dzięki czemu z łatwością operujemy nożem nawet w rękawiczkach. Szczątkowy jelec chroni palce przed przypadkowym zsunięciem się i pokaleczeniem o bardzo ostrą głownię. Ten nóż to także częsty wybór myśliwych doceniających świetną stal z jakiej został wykonany. Noże Morakniv to długoletnia tradycja i wiele sprawdzonych i cenionych noży na całym świecie. Ten nóż to ikona survivalu, myślistwa czy też warsztatu. Jeśli szukasz prostego noża z dobrymi parametrami, to jest to propozycja dla ciebie.

Opinie

Oceń 
2022-05-07

dobry nóż w rozsądnej cenie

Bardzo dobry nóż który warto mieć w skrzynce z narzędziami czy w garażu. Kupiłem ten model na ryby ale używam go praktyczne wszędzie za te pieniądze to po prostu rewelacja.

  Oceń 
  2022-04-14

  Super polecam

  Najlepszy nóż

   Oceń 
   2021-09-06

   Ok

   Świetny nóż. Mam już kilka wersji kolorystycznych tego modelu. Bardzo fajny nóż w rozsądnych pieniądzach.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    NÓŻ MORAKNIV COMPANION STAL NIERDZEWNA

    NÓŻ MORAKNIV COMPANION STAL NIERDZEWNA

    Nóż MORA COMPANION STAL NIERDZEWNA 

    Materiał głowni: stal nierdzewna 

    Długość całkowita: 220 mm

    Długość ostrza: 100 mm

    Całkowita długość pokrowca: 225 mm

    Produkty powiązane