Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Marki Jest 68 marek

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 68 elementów
 • Direct Action

 • Direct Action®

  Direct Action 

  Firma specjalizująca się w produkcji oporządzenia taktycznego, w ofercie tego producenta znajdziemy plecaki, torby, kieszenie, ładownice, kamizelki, kabury i pasy do broni. Firma Direct Action słynie z wysokiej jakości swoich produktów oraz przemyślanych, przydatnych rozwiązań. Direct Action to świetne plecaki takie jak Dust, Ghost czy Dragon Egg. 

 • Elite Force

  Elite Force noże i akcesoria

  Marka Elite Force została stworzona przez firmę UMAREX, w skład jej asortymentu wchodzą noże taktyczne zarówno z głownią stałą jak i składane noże typu folder oraz noże karambit z charakterystycznie zagiętym ostrzem. Marka Elite Force wyróżnia się doskonałym, taktycznym designem nawiązującym do militarnych aspiracji firmy UMAREX. W produktach Elite Force wprawne oko dostrzeże bezpośrednie nawiązania do asortymentu broni palnej. 

 • Esbit

  Esbit termosy i kubki termiczne

  Niemiecka firma Esbit jest jednym z czołowych, światowych producentów termosów i kubków termicznych. Popularność marki Esbit wynika ze świetnych parametrów izolacyjnych przy bardzo dużej odporności na zniszczenia mechaniczne. Termosy oraz kubki termiczne Esbit wykonane są ze stali nierdzewnej, która gwarantuje solidność i zabezpiecza termos i jego wnętrze przed uszkodzeniem. Termosy Esbit posiadają podwójne ścianki dzięki czemu przetrzymywane w nich napoje stygną powoli a jeśli są zimne bardzo wolno się nagrzewają. Firma Esbit ma w swojej ofercie również termosy obiadowe Food Jug które umożliwiają przenoszenie ciepłych potraw. 

 • Falcon eye

  Latarki Falcon Eye sklep 

  Firma Falcon Eye oferuje latarki czołowe oraz klasyczne latarki ręczne zasilane bateriami oraz za pomocą ładowalnych ogniw akumulatorowych. Latarki czołowe firmy Falcon cieszą się dużą popularnością dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości. Czołówki Falcon idealnie sprawdzą się na biwaku jak i warsztacie. Latarki Falcon to jedne z najciekawszych latarek w swojej kategorii cenowej. Wśród oferty tego producenta znajdziesz latarki z funkcją Zoom o dużym zasięgu umożliwiającym oświetlenie terenu nawet do 200 metrów. Latarki Falcon Eye to także wygodne latarki turystyczne. 

 • Flir

 • GANZO

  Scyzoryki i noże Ganzo 

  Świetna relacja ceny do jakości sprawia że produkty marki Ganzo wciąż zyskują popularność wśród zadowolonych użytkowników. Oferta marki Ganzo zawiera szeroki wybór noży składanych w różnych kategoriach cenowych. Wiele z modeli scyzoryków jest stylizowanych na bardziej znanych produktach prestiżowych marek noży. W naszym sklepie znajdziesz większość modeli tego producenta, zarówno noże składane idealne na biwak oraz ciekawe multitoole przydatne na co dzień. 

 • Ground EFX

 • Haasta

  Haasta to producent odzieży militarnej i dodatków patriotycznych 

  W ofercie tego producenta znajdziemy praktyczne kominy polarowe, naszywki oraz znaczki i przypinki o charakterze patriotycznym. Produkty marki Haasta charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. W ofercie producenta znajdziemy również odzież termoaktywną wykorzystującą wzory o charakterze patriotycznym, chusty wielofunkcyjne oraz breloki do kluczy w formie karabinków. 

 • Hatsan

  Karabinki wiatrówkowe Hatsan 

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie popularne karabinki tureckiej marki Hatsan w śród nich modele takie jak:

  Airtact 

  Apachi 1000X

  Airtact ED

  Striker AR

  Airtact Vortex

  Striker 1000s DG

  MOD 70

  MOD 80 

  MOD 90

Pokazuje 13 - 24 z 68 elementów