Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Marki Jest 64 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów
 • Glock Ges.m.b.H, Austria

  Sklep internetowy z nożami  Glock

  Glock to firma znana głównie z produkcji broni oraz osprzętu taktycznego używanego w służbach takich jak policja. Produkty tej marki słyną z niezawodności i wysokiej ergonomii użytkowania. Pistolety Glock to także częsty widok na strzelnicy i nie tylko. Firma Glock to także producent noży taktycznych, które stanowią wyposażenie wielu armii, co jest najlepszą rekomendacją dla użytkowników szukających solidnego noża do survivalu. Produkty tej marki są stworzone do pracy, dlatego forma i wygląd tych noży zostały mocno uproszczone tak aby w 100% stworzyć funkcjonalny nóż który poradzi sobie w każdych warunkach. Noże wojskowe Glock to pewny wybór i gwarancja najwyższej jakości. 

 • Atwood Rope MFG™

  Linki survivalowe Atwood Rope MFG

  Firma Atwood Rope wyspecjalizowała się w produkcji linek o wszechstronnym zastosowaniu, szczególnie doceniane przez osoby uprawiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W ofercie tej marki znajdziemy klasyczny paracord o wysokiej wytrzymałości, oraz szereg innowacyjnych linek ściśle przeznaczonych do konkretnych funkcji. Linki Atwood Rope to bezkompromisowe rozwiązania dla każdego kto szuka solidnych produktów wysokiej jakości. 

 • BCB

  Produkty marki BCB 

  BCB to firma zajmująca się głównie produkcją akcesoriów i oporządzenia survivalowego oraz turystycznego, wśród szerokiej oferty tego producenta znajdziemy kompasy, linki paracordowe, farby do kamuflażu, folie NRC, koce ratunkowe, gwizdki, zestawy krawieckie, zestawy przetrwania i wiele innych interesujących pozycji. Produkty marki BCB to przede wszystkim konkurencyjna cena oraz duży wybór pomysłowych akcesoriów dla każdego kto lubi aktywnie spędzać czas w terenie. 

 • BENNON

  Czeskie buty wojskowe 

  Czeska firma słynie z solidnego i lekkiego obuwia taktycznego, ich produkty wybierają zarówno pracownicy służb mundurowych jak i cywile potrzebujący lekkich i solidnych butów np do ASG. Czeskie buty wojskowe marki Bennon zyskują coraz większą popularność dzięki wysokiej jakości używanych materiałów oraz lekkiej ale solidne konstrukcji. 

 • BOUNTY HUNTER

  Wykrywacze metali Bounty Hunter

  Oferta firmy Bounty Hunter zawiera produkty zarówno dla początkujących poszukiwaczy metalu jak i zaawansowanych z większymi wymaganiami. Produkty tej marki to jedne z najpopularniejszych wykrywaczy na naszym krajowym rynku, są chętnie wybierane szczególnie dzięki dobrej relacji ceny do jakości oferowanych produktów. Jeśli szukasz wykrywacza metalu w dobrej cenie to wybór sprzętu Bounty Hunter pozwoli rozwijać pasję wzbogacając cię o kolejne ciekawe znaleziska. 

 • Browning

  Produkty marki Browning

  Firma Browning to producent znany przede wszystkim z produkcji broni palnej. Firma swoje początki ma w roku 1927 kiedy została założona w Utah. Dzięki współpracy z firmą UMAREX udało się wzbogacić się ofertę o karabinki i pistolety pneumatyczne sygnowane logo Browning. Wiatrówki tej marki charakteryzują się nienagannym wykonaniem i oryginalnym designem na najwyższym poziomie. Karabinki wiatrówki z logo Browning są jednymi z najładniejszych wiatrówek. 

 • CAMO

  Camo plecaki militarne

  Firma CAMO w swojej ofercie posiada szeroki wybór plecaków militarnych o różnych pojemnościach. Wśród produktów tej marki można znaleźć zarówno plecaki o pojemności nie przekraczającej 10 litrów jak i też duże plecaki ponad 50 litrów na długie wyprawy. Firma Camo cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników głównie za sprawą świetnej relacji ceny do jakości. Wśród flagowych modeli plecaków firmy CAMO należy wspomnieć model ASSAULT stylizowany na plecaku marki MAXPEDITION, Plecaki CAMO to doskonały wybór w dobrej cenie. 

 • CRKT

  CRKT-noże i akcesoria

  Noże firmy Columbia Knife and Tool  cieszą się dużą popularnością wśród doświadczonych użytkowników sprzętu EDC. Noże firmy CRKT to ciekawy design i dobre materiały zamknięte w formie użytkowych narzędzi. Scyzoryki CRKT bazują na sprawdzonych rozwiązaniach stosowanych u najlepszych światowych producentów noży. Ciekawe rozwiązania firmy CRKT znalazły zastosowanie także w poręcznych multitoolach czego przykładem jest narzędzie wielofunkcyjne Pryma. 

 • CROSMAN

  Produkty marki Crosman

  Firma Crosman została założona w 1923 roku w Rochester w stanie Nowy Jork, początkowo firma zajmuje się głównie produkcją amunicji wiatrówkowej a oferta karabinków jest ograniczona do modelu wiatrówki opartej na opatentowanej konstrukcji McLean. Z czasem zmieniła się również lokalizacja fabryki Crosman kiedy w w 1971 firma Crosman stała się częścią firmy The Coleman Company, Inc. Do dnia dzisiejszego lokalizacja nie uległa zmianie, lecz zdecydowanie zmieniła się oferta producenta. W chwili obecnej jest to marka produkująca bardzo dużą ilość nowoczesnych i ciekawych wiatrówek. Firma Crosman w ofercie posiada zarówno wiatrówki krótkie jak i długie i bardzo mocne karabinki. Część produktów marki jest wykonywana poza granicami USA.

 • Delta Optical

  Lornetki firmy Delta Otical 

  Firma Delta Optical specjalizuje się w wysokiej jakości optyce. Oferta tej marki zapewnia szeroki wybór produktów, zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Lornetki Delta Optical zostały podzielone na serie, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć model odpowiedni do swoich wymagań. Lornetki turystyczne mają inne parametry niż typowe lornetki myśliwskie, oczywiście do dyspozycji mamy różne powiększenia także wśród kategorii Voyager. Lornetki Delta Optical to dobre i dopracowane produkty. 

 • Direct Action®

  Direct Action 

  Firma specjalizująca się w produkcji oporządzenia taktycznego, w ofercie tego producenta znajdziemy plecaki, torby, kieszenie, ładownice, kamizelki, kabury i pasy do broni. Firma Direct Action słynie z wysokiej jakości swoich produktów oraz przemyślanych, przydatnych rozwiązań. Direct Action to świetne plecaki takie jak Dust, Ghost czy Dragon Egg. 

 • Elite Force

  Elite Force noże i akcesoria

  Marka Elite Force została stworzona przez firmę UMAREX, w skład jej asortymentu wchodzą noże taktyczne zarówno z głownią stałą jak i składane noże typu folder oraz noże karambit z charakterystycznie zagiętym ostrzem. Marka Elite Force wyróżnia się doskonałym, taktycznym designem nawiązującym do militarnych aspiracji firmy UMAREX. W produktach Elite Force wprawne oko dostrzeże bezpośrednie nawiązania do asortymentu broni palnej. 

Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów