Przydatne informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Latarka Q5 CREE Zobacz większe

Latarka Q5 CREE

189

Nowy produkt

Latarka z diodą CREE LED

zasilanie: 1 bateria AA (nie zawiera baterii)

długość: 91 mm

średnica:26 mm

Więcej szczegółów

Więcej informacji

MAŁA LATARKA EDC ULTRAFIRE Q5

Latarka cechuje się mocą 220 lumenów!!! Niewielkie rozmiary sprawiają że latarka zmieści się praktycznie wszędzie, a wygodny klips pozwoli przymocować ją w takim miejscu, aby zawsze była pod ręką. Za pomocą klipsa możemy przenosić latarkę przypiętą do paska, na krawędzi kieszeni bądź zaczepić o system MOLLE np w naszym plecaku. Takie wydawałoby się niewielkie  rozwiązanie daje ogromne możliwości i sprawia że mała latarka jest bardzo praktycznym narzędziem zarówno podczas standardowego wykorzystania przy domu jak i na wypadach poza miasto. Kompaktowe rozmiary to nie jedyna zaleta tej latarki, istotną cechą która sprawia że jest to jedna z najchętniej wybieranych latarek jest stosunkowo duża moc oraz zasilanie za pomocą jednej baterii typu AA-jest to łatwo dostępna bateria, a wymiana jednej sztuki baterii w niekorzystnych warunkach jest zdecydowanie bardziej intuicyjna niż w przypadku latarek posiadających koszyki na trzy baterie typu AAA.

Korpus latarki został wykonany z odpornego aluminium lotniczego co zapewnia podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem korpusu latarki jest gęsto ryflowana powierzchnia co z kolei przekłada się na pewny chwyt latarki w każdych warunkach. 

Poręczna latarka zasilana jedną baterią AA. Posiada klips do montażu. Dla regulacji wiązki światła zastosowano regulowany bezstopniowo zoom. 

się niewielkie

Opinie

Napisz opinię

Latarka Q5 CREE

Latarka Q5 CREE

Latarka z diodą CREE LED

zasilanie: 1 bateria AA (nie zawiera baterii)

długość: 91 mm

średnica:26 mm

Produkty powiązane